reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Ile z Was zna już na pewno płeć :)?
Byłam dzisiaj na wizycie, ale maluch siedział po turecku i lekarz powiedział, że wygląda mu na dziewczynkę, ale tak na 80% 😅 . A już myślałam, że się dowiem na 100% 🤪
 
Dziewczyny nie wiem czy temat już był jak co to przepraszam że odgrzewam kotleta. Chcę się zaszczepić na przed covidem. Jestem w 15 tyg. Jestem zdecydowana na Pfizer. Trochę się tego boję jest tyle informacji a zarazem nie ma żadnych konkretnych. Jak to u was jest czy się szczepiłyście? Może macie zamiar przed następna falą? Te które mają to za sobą jak to przeszłyście? Macie jakies rady? I czy to jest odpowiedni czas czy jeszcze poczekać pare tyg? Bardzo proszę bez hejtu. Pozdrawiam ❤️
ja brałam w 16tc teraz jestem w końcówka 19tc. Jedyne co mi było to mnie ręka bolała przez 24h. Moim zdaniem jeżeli masz mętlik to nie czytaj nic na ten temat ani nie słuchaj nikogo tylko zrób co uważasz bo jak będziesz czytać i słuchać co inny mówią na ten temat to cały czas będziesz miała mętlik w głowie. Ja tez tak miałam.
 
reklama
Od kilku dni zauważyłam,że wypadają mi włosy i to w dużej ilości! Dziś na szczotce po umyciu to bardzo duzo ich bylo😱 czytam że to zmiany hormonalne mogą mieć na to wpływ, ma ktoś taki problem? I jak został rozwiązany?
ja tam miałam ale po ciąży i wtedy stosowałam jakieś wcierki ale w ciąży problemu nie miałam.
 
Do góry