reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Ja miałam raz po cytologii, a drugi raz po odstawieniu luteiny, która jak później sie okazało była niepotrzebna, bo ponoć jedno poronienie nie jest powodem do tego typu leków.
No ja jestem półtora tyg. przed wizyta A nie mam jak sie skontaktowac z lekarzem bo wyjechał na 2 tygodnie.. U mnie jak na razie to nie wróciło,jedynie wczoraj jednorazowo malutka ilość różowego zobaczyłam na papierze.Od rana do tej pory juz nic,wszystko dobrze,zero plamien czy czegokolwiek Tylko te jedno razowe. Zastanawia mnie czy mogło być to spowodowane stosunkiem dzień wcześniej? Lub nerwami? I czy powinnam panikowac jeśli było to jednorazowe? Czy na spokojnie poczekać na wizytę (o ile Nie daj Bóg cos sie nie wydarzy znowu)
 
No ja jestem półtora tyg. przed wizyta A nie mam jak sie skontaktowac z lekarzem bo wyjechał na 2 tygodnie.. U mnie jak na razie to nie wróciło,jedynie wczoraj jednorazowo malutka ilość różowego zobaczyłam na papierze.Od rana do tej pory juz nic,wszystko dobrze,zero plamien czy czegokolwiek Tylko te jedno razowe. Zastanawia mnie czy mogło być to spowodowane stosunkiem dzień wcześniej? Lub nerwami? I czy powinnam panikowac jeśli było to jednorazowe? Czy na spokojnie poczekać na wizytę (o ile Nie daj Bóg cos sie nie wydarzy znowu)
W takim przypadku jak napisałam meila do swojego lekarza, to napisał, zeby się obserwować. Odpoczywać, nie nadwyręzac się i nie współżyć. U Ciebie być może to było właśnie po współżyciu. Ja po krwiaku na początku mam zakaz.
 
W takim przypadku jak napisałam meila do swojego lekarza, to napisał, zeby się obserwować. Odpoczywać, nie nadwyręzac się i nie współżyć. U Ciebie być może to było właśnie po współżyciu. Ja po krwiaku na początku mam zakaz.
Dziękuje bardzo za odpowiedź. W takim razie będę odpoczywać i patrzeć co dalej Jeśli wydarzy się cos niepokojącego to od razu będę działać jeśli nie to poczekam do wizyty na spokojnie. Ja dopiero zaczelam chodzic do tego lekarza,będę musiała wziąć do niego jakiś "szybszy" kontakt w razie by coś się działo,chciałam wczesniej ale niestety przełożono mi wizytę.
 
Dziękuje bardzo za odpowiedź. W takim razie będę odpoczywać i patrzeć co dalej Jeśli wydarzy się cos niepokojącego to od razu będę działać jeśli nie to poczekam do wizyty na spokojnie. Ja dopiero zaczelam chodzic do tego lekarza,będę musiała wziąć do niego jakiś "szybszy" kontakt w razie by coś się działo,chciałam wczesniej ale niestety przełożono mi wizytę.
jakby doszedł ból albo silniejsze planienie czy krwawienie, to lepiej jechać na IP.
 
jakby doszedł ból albo silniejsze planienie czy krwawienie, to lepiej jechać na IP.
Tak tak,wiem Lepiej od razu reagować ale na razie nic sie nie dzieje, to było tylko jednorazowe Wiec poczekam co będzie dalej Dziecko zawsze najważniejsze Lepiej sprawdzić i wiedzieć ze ok,niż nie sprawdzić i mieć później pretensje do siebie,ze za późno..
 
Ja ruchy regularne czuje od 2
Dni ale u mnie już 19tc i to moja druga ciąż w pierwszej czułam dopiero po 20 tc bulgotanie przelewanie to są raczej jelita.
@Nela20 to napewno nie od nerwów raczej od współczucia poprostu coś wypłynęło jakieś naczynie zostało naruszone i tyle.
 
reklama
Do góry