reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Samo usg to ok 30 min. Lekarz dokładnie ogląda maluszka, wszystkie narządy wewnętrzne i zewnętrzne. U mnie bardzo długo badał serduszko. I dodatkowo usg dopochwowe z badaniem szyjki macicy i przy okazji spr główkę bo mała się obrócić nie chciała. Ok 12 zdj dostałam :-)
A cenowo tak jak usg prenatalne czy normalna cena wizyty ?
 
To weźcie ich do siebie … a nie Sory wy nie chcecie już nikogo … teraz czekacie aż inne tez sobie pójdą żeby się z nich pośmiać …. Mimo ze nie ma mnie na prupie to i tak każdy mi wysyła scriny 😉 szukajcie
 
To weźcie ich do siebie … a nie Sory wy nie chcecie już nikogo … teraz czekacie aż inne tez sobie pójdą żeby się z nich pośmiać …. Mimo ze nie ma mnie na prupie to i tak każdy mi wysyła scriny [emoji6] szukajcie
Żałosne. Tak się cieszysz, że u nas nie jesteś, że aż musisz dostawać screeny z zamkniętej grupy. To jest normalne? Pokazujcie dalej dlaczego się cieszymy, że Was już nie ma u nas. Niech dziewczyny to zobaczą, zrozumieją i napewno chętnie będą tu z Wami tworzyły więź [emoji4]
 
Samo usg to ok 30 min. Lekarz dokładnie ogląda maluszka, wszystkie narządy wewnętrzne i zewnętrzne. U mnie bardzo długo badał serduszko. I dodatkowo usg dopochwowe z badaniem szyjki macicy i przy okazji spr główkę bo mała się obrócić nie chciała. Ok 12 zdj dostałam :-)
A USG 3D robią przy tym czy tylko na życzenie? Bo parę razy słyszałam,ze po połowkowych dostawaly dziewczyny zdj 3D i zastanawia mnie jak to wygląda.
 
reklama
Do góry