reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, gdzie kupujecie jakieś ciuchy ciążowe? Jakie sieciówki (poza H&M) ma dział dla ciężarnych żeby można było zamówić przez neta?
Ja na razie tylko jedne leginsy na allegro kupiłam, ale jakieś dżinsy bym jeszcze chciała, a może na wyprzedażach coś się trafi.
Ja ostatnio zamówiłam parę rzeczy z C&A, również mają odzież ciążową. Jednak rozmiarówka jest trochę zawyżona i prawie wszystko muszę wymienić na mniejsze 😒
 
Hej dziewczyny dawno się nie odzywałam miałam ciężki czas.
Chciałam do was wrócić ale patrząc na to co się tu ostatnio działo to jest jakaś masakra.
Dlatego postanowiłam utworzyć nową grupę prywatna dla chętnych kobiet, gdzie każda przyszła mama będzie mogła się dostać bez żadnego problemu.
Chętne mamusie zapraszam tutaj:

 
Hej dziewczyny dawno się nie odzywałam miałam ciężki czas.
Chciałam do was wrócić ale patrząc na to co się tu ostatnio działo to jest jakaś masakra.
Dlatego postanowiłam utworzyć nową grupę prywatna dla chętnych kobiet, gdzie każda przyszła mama będzie mogła się dostać bez żadnego problemu.
Chętne mamusie zapraszam tutaj:

Chętna, możesz mnie jakoś dodać? [emoji846] nie wiem jak to działa
 
reklama
Do góry