reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

U mnie to chyba zależy od ułożenia maluszka. 🙂 Czasem czuje mocniej, czasem lżej. Na przykład na ostatnim badaniu usg mały był ułożony poprzecznie i strasznie kopał panią doktor po tym urządzeniu (aż się śmiała, że ja wygania) a ja tych kopniaków wtedy nie czułam. 😜 Mój dzidziuś uaktywnia się najbardziej wieczorem, wcześnie rano a w ciągu dnia parę razy ma serię kopniaczków. 🙂 Im większa ciąża tym ruchy mocniejsze.
 
reklama
Ja też nie czuje regularnie. Ale zauważam pewnien rytm, wcześnie rano i wieczorem przed snem. Czasem jak coś zjem to mały też się uaktywnia 🥰🥰
 
Zwykle tak [emoji846] mi zależało na szufladzie więc Ikea mi odpadła
Ale tam są dwa albo trzy łóżeczka z szuflada. Ja też chcę szufladę 😊
Mi się bardzo podoba to łóżeczko
 

Załączniki

  • Screenshot_20210824_191141_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210824_191141_com.android.chrome.jpg
    206,9 KB · Wyświetleń: 56
Ale tam są dwa albo trzy łóżeczka z szuflada. Ja też chcę szufladę [emoji4]
Mi się bardzo podoba to łóżeczko
Ja niestety nie mogę sobie pozwolić na szersze i dłuższe niż standardy a i obłości nam nie bardzo pasują. Zależało mi na prostym łóżeczku z wyjmowanymi szczebelkami i 3 poziomami wysokości materaca plus szuflada
 
Ja niestety nie mogę sobie pozwolić na szersze i dłuższe niż standardy a i obłości nam nie bardzo pasują. Zależało mi na prostym łóżeczku z wyjmowanymi szczebelkami i 3 poziomami wysokości materaca plus szuflada
Jasne każdy ma swoje wymagania. A to jakie jest standardowe łóżeczko? To jest 120x60.
Te mam nadzieję nam służyć długo bo też są 3 poziomu wyjmowane szczebelki a na końcu pół otwarte lóżko małego mężczyzny 😊
 
Jasne każdy ma swoje wymagania. A to jakie jest standardowe łóżeczko? To jest 120x60.
Te mam nadzieję nam służyć długo bo też są 3 poziomu wyjmowane szczebelki a na końcu pół otwarte lóżko małego mężczyzny [emoji4]
Ja już nie chciałam opcji tapczanu bo licze że wtedy wyprowadzi się do pokoju siostry [emoji23] tak 120 na 60, najmniejsze jakie udało nam się znaleźć ma +4cm
 
Cześć dziewczyny. Późno dołączam do Was bo niestety czasu mało na forum. Obecnie 24 tc. W grudniu zeszłego roku urodziłam córkę. 3 tygodnie przed terminem. Miała być styczniowa ale odpływały mi wody i akcja porodowa się rozkręcała. Urodziła się 28 grudnia siłami natury. Nie długo potem zaszłam w ciążę. Na początku to mi się śmiać chciało i nie wierzyłam że to może być ciąża. Jednak test i beta były jednoznaczne. Chciałam drugie dziecko ale nie wiedziałam że będzie tak szybko. Termin też mam na 17 grudnia więc różnica roku będzie między dziećmi. Teraz urodzi się chłopczyk :) pozdrawiam :)
 
reklama
Do góry