reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Oj Kora to nie koniecznie nawet nie pomyślałam że to taki jest skrót bardziej Kornelia. Nelka. Dziekuje za podpowiedzi. Noce w dalszym ciągu tragiczne. Dziś się obudziłam o 24 A usnelam o 5 rano A o 7 znowu pobudka. Ja już mam wszystko pokupowane gorzej z przechowywanie tych rzeczy bo remont jeszcze nie zaczęty A fachowiec pod koniec października przyjdzie.
 
reklama
Mi też się podoba Tymek. Ja mam w domu Bartka i Szymona. Co do Bartosza to byłam pewna tego imienia i nie żałuję A Szymon miał być Antkiem ale mąż absolutnie się nie zgodził i czasami mam takie przemyślenia że mogłam bardziej się postawić.
 
Cześć dziewczyny, niestety jestem zmuszona opuścić ten wątek. Dzisiaj byłam na badaniu prenatalnym tzn miałam je mieć ale niestety lekarz powiedział, ze serduszko przestało bić w 9 tygodniu, poronienie zatrzymane- jutro czeka mnie 3 dniowy pobyt w szpitalu. 3 tygodnie temu byłam na pierwszym usg usłyszałam, ze miałam ciąże bliźniacza niestety serduszko przestało bić jednemu w 6 tygodniu a dzisiaj dowiaduje się, ze drugiemu tez już nie bije. Coś strasznego. Mam nadzieje, ze jakoś się pozbieram, to moja pierwsza ciąża i już poronienie.. eh, życzę Wam szczęśliwych rozwiązań i powodzenia.
Cześć dziewczyny byłam z wami na początku na tym wątku, chciałam tylko wam powiedzieć, ze jestem teraz w 6+2 i mam nadzieje będę czerwcowa mama 😊 tak patrzę na ten wątek i myśle, ze teraz brakowałoby mi tylko 2 miesięce do porodu gdybym nie poroniła ale mam nadzieje, ze tym razem się uda. Życzę wam szczęśliwych rozwiązań i cieszę się, ze widzę tu tyle dziewczyn które będą szczęśliwymi grudniowymi mamami.
 
Cześć dziewczyny byłam z wami na początku na tym wątku, chciałam tylko wam powiedzieć, ze jestem teraz w 6+2 i mam nadzieje będę czerwcowa mama 😊 tak patrzę na ten wątek i myśle, ze teraz brakowałoby mi tylko 2 miesięce do porodu gdybym nie poroniła ale mam nadzieje, ze tym razem się uda. Życzę wam szczęśliwych rozwiązań i cieszę się, ze widzę tu tyle dziewczyn które będą szczęśliwymi grudniowymi mamami.
Przykro mi że Cię spotkało poronienie ( ja w zeszłym roku poroniłam 4 razy)ale cieszę się że teraz jesteś znowu w ciąży i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze 💙
 
Cześć dziewczyny byłam z wami na początku na tym wątku, chciałam tylko wam powiedzieć, ze jestem teraz w 6+2 i mam nadzieje będę czerwcowa mama [emoji4] tak patrzę na ten wątek i myśle, ze teraz brakowałoby mi tylko 2 miesięce do porodu gdybym nie poroniła ale mam nadzieje, ze tym razem się uda. Życzę wam szczęśliwych rozwiązań i cieszę się, ze widzę tu tyle dziewczyn które będą szczęśliwymi grudniowymi mamami.
Gratulacje [emoji7] rok temu byłam w takiej samej sytuacji co ty. W listopadzie okazało się, że moje maleństwo nie żyje. Teraz jestem w 31+5tc [emoji4] dbaj o siebie i maleństwo a napewno wszystko będzie dobrze i w czerwcu będziesz tulić swoje maleństwo. Trzymam kciuki [emoji3059]
 
No i lipa tak jak wczoraj jedynie suchy kaszel tak dzisiaj po przebudzeniu nie mogę gadać i przelykac tak mnie gardło boli, napisałam do mojego ginekologa czy to co biorę wystarczy czy może jednak do rodzinnego powinnam się umówić. Dodam że nie widzę powiekszonych migdałów ani "białych kropek" więc póki co angine mogę wykluczyć cale szczescie, mam tylko zaczerwienione gardło.
Zaczęłam stosować:
-Inhalacje z soli fizjologicznej gilbert 3x
-Sok z cebuli (cebula, miód, czosnek)
-herbata - cytryna, miod, imbir
-herbata - rumianek
-fioletowa ISLA 3x1
-rutinoscorbin 3x1
Mam nadzieję że to wystarczy, co myslicie?
 
To daj koniecznie znać :)
Ja w ogóle jestem wcześniakiem, urodziłam się w 32tc z waga 1900.

Muszę przestać się martwić. Za dwa tygodnie mam badanie 3 trymestru więc wtedy zobaczymy.
Hej, jestem już po wizycie. Moja mała ma w 30 tyg 1800 i waży tyle ile powinna w tym czasie, za to ja niby przybralam za dużo w tym miesiącu bo 3,5 kg😂 jak to lekarz powiedział nie przejmować się bo to tylko za dużo spacerowania, mam więcej odpoczywać i leżeć, po każdym spacerku. Takie buty🤷‍♀️
 
Hej, jestem już po wizycie. Moja mała ma w 30 tyg 1800 i waży tyle ile powinna w tym czasie, za to ja niby przybralam za dużo w tym miesiącu bo 3,5 kg😂 jak to lekarz powiedział nie przejmować się bo to tylko za dużo spacerowania, mam więcej odpoczywać i leżeć, po każdym spacerku. Takie buty🤷‍♀️
Dokładnie to samo usłyszałam 😂 że przytyłam w ciągu miesiąca 3.5 kg i to trochę za dużo 🙈🙈. Zrobiłam się jak bania więc nawet na spacer mi ciężko.
To mój ważył 1900 w 28/29tc
 
reklama
Dokładnie to samo usłyszałam 😂 że przytyłam w ciągu miesiąca 3.5 kg i to trochę za dużo 🙈🙈. Zrobiłam się jak bania więc nawet na spacer mi ciężko.
To mój ważył 1900 w 28/29tc
Ja chętnie się przespaceruje, przynajmniej plecy mniej bolą. Po każdym spacerku położyć się i nogi do góry 😉 z drugiej strony aż tak dużo nie chodzę, no i odpoczywam jak potrzebuję. Ale mam jeszcze mniej się ruszać... Byle do celu 🤣 już bliżej niż dalej.
 
Do góry