reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Zapisałam się na piątek na szczepienie... Oczywiście jestem pełna obaw ale wierzę że postępuje słusznie i ochronie mojego synka i siebie
Indywidualna sprawa, nie ma co namawiać, odradzać. Ja konsultowałam się z 3 lekarzami i nikt nie miał zastrzeżeń ale sprawdzali mój przebieg ciąży :)
 
reklama
Hej dziewczyny jak wasze samopoczucie ? U mnie zależy od dnia ostatnia wizyta u lekarza całkiem ok . 22 listopada wyciągany pessar i lekarz uświadomił mnie że szyjka jest w takim stanie że mogę urodzić zaraz po wyciągnięciu trochę się obawiam ale termin był na 10 grudnia więc nie tak źle . Miłego długiego weekendu dla was ❤️
 
Hej dziewczyny jak wasze samopoczucie ? U mnie zależy od dnia ostatnia wizyta u lekarza całkiem ok . 22 listopada wyciągany pessar i lekarz uświadomił mnie że szyjka jest w takim stanie że mogę urodzić zaraz po wyciągnięciu trochę się obawiam ale termin był na 10 grudnia więc nie tak źle . Miłego długiego weekendu dla was ❤️
to daj znać jak po wyjęciu pessara, w którym tygodniu ci będzie zdejmował ? Bo ja tez go mam i planowane wyjęcie w 36tc, ale moja szyjka się zrobiła twarda i nic nie zapowiada ze urodzę szybko🙉🙉
 
to daj znać jak po wyjęciu pessara, w którym tygodniu ci będzie zdejmował ? Bo ja tez go mam i planowane wyjęcie w 36tc, ale moja szyjka się zrobiła twarda i nic nie zapowiada ze urodzę szybko🙉🙉
W 38 tygodniu . Moja szyjka podobno jest tak wiotka jak chusteczką co wizytę lekarz poprawia go na swoje miejsce bo się nie chce nawet trzymać wizyty kontrolne już mam co tydzień
 
Ja bym nawet chciała urodzić szybciej trochę tzn oczywiście donoszoną ciążę w 38 tyg na przykład.. Obecnie kończę 35, a brzuszek mam tak ogromny, jakby miał zaraz eksplodować. Termin na 15 grudnia. Wizytę mam18 listopada i dowiem się czy maluch obrócił się prawidłowo, bo do tej pory leżał pupa do dołu :/ Mam wrażenie, że nadal tak jest ułożony. Co do samopoczucia to różnie, ale raczej słabo.
 
Mój synek jest na każdym USG ułożony główka do dołu, mam wrażenie że on się w ogóle nie przekręca. Ruchy właściwie też czuje w sumie w jednym miejscu
 
Ja bym nawet chciała urodzić szybciej trochę tzn oczywiście donoszoną ciążę w 38 tyg na przykład.. Obecnie kończę 35, a brzuszek mam tak ogromny, jakby miał zaraz eksplodować. Termin na 15 grudnia. Wizytę mam18 listopada i dowiem się czy maluch obrócił się prawidłowo, bo do tej pory leżał pupa do dołu :/ Mam wrażenie, że nadal tak jest ułożony. Co do samopoczucia to różnie, ale raczej słabo.
Trzymam kciuki za obrót malucha 😉
Mój już od wielu, wielu tygodni jest obrócony głowa w dół i mam nadzieje, ze mu się nie odwidzi póki jeszcze ma troszkę chyba miejsca na fikołki 🙄
 
reklama
Ja mam termin na Sylwestra, ale jako, ze cukrzyca ciążowa - W Wigilie powitają mnie na porodówce 😑
Tez mam nadzieje, ze szybciej się zacznie akcja, bo najbardziej nienawidzę czekania…Chciałabym żeby to się zaczęło niespodziewanie (o szybkości nawet nie śmiem marzyć) co nie będę miała czasu na rozmyślanie i panikę lecz na skupienie się na celu.
 
Do góry