reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja mam termin na Sylwestra, ale jako, ze cukrzyca ciążowa - W Wigilie powitają mnie na porodówce 😑
Tez mam nadzieje, ze szybciej się zacznie akcja, bo najbardziej nienawidzę czekania…Chciałabym żeby to się zaczęło niespodziewanie (o szybkości nawet nie śmiem marzyć) co nie będę miała czasu na rozmyślanie i panikę lecz na skupienie się na celu.
Marzę też żeby zaczęło się szybciej i szybko poszło 😉 Ostatnio spędziłam 10 dni w szpitalu ( w tym 5 na patologii i dopiero za 3 próba wywoływania synek się urodził). Urodził się w Wielki Piątek, trzeba było wykonać jakieś badania, a że święta to nie było lekarzy i musiałam przeczekać aż wrócą po świętach.. Nawet nie zauważyłam, że była Wielkanoc. Mam nadzieję, że tym razem Boże Narodzenie spędzę w domu już z dziećmi 🙂
 
reklama
Marzę też żeby zaczęło się szybciej i szybko poszło 😉 Ostatnio spędziłam 10 dni w szpitalu ( w tym 5 na patologii i dopiero za 3 próba wywoływania synek się urodził). Urodził się w Wielki Piątek, trzeba było wykonać jakieś badania, a że święta to nie było lekarzy i musiałam przeczekać aż wrócą po świętach.. Nawet nie zauważyłam, że była Wielkanoc. Mam nadzieję, że tym razem Boże Narodzenie spędzę w domu już z dziećmi 🙂
Obawiam się, ze jak mnie przyjmą w ta Wigilie to będę musiała tak jak ty czekać na specjalistów w razie (odpukać) „w” 😬
Chciaaaalabym również spędzić Boże Narodzenie w domku w zwiększonym komplecie, tego życzę sobie i oczywiście Tobie ☺️
 
Czy któraś z Was tak jak ja planuje już 1 grudnia mieć przystrojony dom na Święta? 😂
Co prawda ja mam termin na Wigilie właśnie, ale diabli wiedzą kiedy się akcja zacznie, a po porodzie nie bedzie sił i chęci na dekoracje w środku i na zewnątrz domu.
Mąż mówi, ze „z dziebka mnie posrało” (kochany😶), ale może choć Wy mnie zrozumiecie 😁
Nacieszę oko choć przed świetami, bo później na pewno bede miała gdzieś czy choinka jest zapalona
 
Ja mam na 26.12 ale po cichu też liczę że uda się wcześniej ;)
O dekoracjach domu to w ogóle na razie nie myślę, dla nas te święta będą inne bo pewnie w stresie ;)
@Sylwestrowa a czy w związku z cukrzyca Twój maluszek rośnie jakos szybciej ? Masz dietę ?
 
Ja mam na 26.12 ale po cichu też liczę że uda się wcześniej ;)
O dekoracjach domu to w ogóle na razie nie myślę, dla nas te święta będą inne bo pewnie w stresie ;)
@Sylwestrowa a czy w związku z cukrzyca Twój maluszek rośnie jakos szybciej ? Masz dietę ?
Cukrzyce ogarniamy ładnie dietą, obyło się bez insuliny na szczęście. Na usg zawsze wychodzi, że wagowo jest o pare dni cięższy niż wskazywałyby tc, ale ginekolog powtarza, że mały mieści się w normach (jak ja porównuję jego masę z innymi dzieciaczkami w tym samym tc, to wg mnie waży za dużo :/). Liczę, że po prostu jest wysoki za ojcem (190cm) a nie grubaśny :D
Ja liczę, że jak co roku wystrój świąteczny wprawi mnie w spokojniejszy stan, łatwiej będzie mi się zrelaksować przed porodem ;)
 
No proszę ;) Pierwsza ciąża? Często słyszę, że pierworódki rzadko kiedy przed terminem rodzą niestety ... czyli np. ja 😐
Moja nie pierwsza ale myślę, że szybciej urodzę bo mała się przekreciła i będę miała prawdopodobnie cc jeżeli się nic nie zmieni 😉 syna urodziłam przez sn dwa tyg przed terminem Więc zobaczymy 😉
 
Moja nie pierwsza ale myślę, że szybciej urodzę bo mała się przekreciła i będę miała prawdopodobnie cc jeżeli się nic nie zmieni 😉 syna urodziłam przez sn dwa tyg przed terminem Więc zobaczymy 😉
Coś się działo niepokojącego, że 2 tygodnie przed terminem się urodził, czy po prostu śpieszyło się na świat? ;)
 
reklama
Do góry