reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Czy Wasze maluchy w tych ostatnich tygodniach są bardziej ruchliwe czy spokojniejsze ? 🤨
Mój zawsze dawał mi popalać a od paru dni większość dnia praktycznie nie czuję żebym była w ciąży. Czasami zasadzi kopa jak się rozprostuje, trochę się porozciąga i to na tyle...Jakby prawie cały czas spał. To normalne ? Ja wiem, że ma już mało miejsca na fikołki, ale jestem ciekawa czy tylko ja doświadczam takiego spokoju w środku ☺️
Moja historię już znasz ;) dwa dni się denerwowałam aż w końcu pojechałam na ktg na którym wyszło że mój synek cały czas się kręcił tylko ja nie wszystko czułam.
 
reklama
Czy Wasze maluchy w tych ostatnich tygodniach są bardziej ruchliwe czy spokojniejsze ? 🤨
Mój zawsze dawał mi popalać a od paru dni większość dnia praktycznie nie czuję żebym była w ciąży. Czasami zasadzi kopa jak się rozprostuje, trochę się porozciąga i to na tyle...Jakby prawie cały czas spał. To normalne ? Ja wiem, że ma już mało miejsca na fikołki, ale jestem ciekawa czy tylko ja doświadczam takiego spokoju w środku ☺️
U mnie odczuwam ruchy dużo bardziej niż wcześniej. W sumie wydaje mi się że czuje każdy ruch paluszkiem😉 jestem właśnie po wizycie, leci 35 tydzień a mała ma 2,5 kg. Tyle że jej główka jest na moim żołądku i chyba nie zapowiada się żeby się odwróciła😔 po prostu jak mamusia siedzi nz pupie😆
 
Czy Wasze maluchy w tych ostatnich tygodniach są bardziej ruchliwe czy spokojniejsze ? 🤨
Mój zawsze dawał mi popalać a od paru dni większość dnia praktycznie nie czuję żebym była w ciąży. Czasami zasadzi kopa jak się rozprostuje, trochę się porozciąga i to na tyle...Jakby prawie cały czas spał. To normalne ? Ja wiem, że ma już mało miejsca na fikołki, ale jestem ciekawa czy tylko ja doświadczam takiego spokoju w środku ☺️
moja Asia od początku z tych spokojniejszych, póki co nie widzę dużej różnicy w ruchach, aleeee, moja pierwsza córa, bardzo była ruchliwa w brzuszku i w tych ostatnich tygodniach z tego co pamietam też była spokojniejsza, właśnie ze względu na mniejszą ilość miejsca :) też pewnie zbierała energię na (nieudany sn) poród :p
 
moja Asia od początku z tych spokojniejszych, póki co nie widzę dużej różnicy w ruchach, aleeee, moja pierwsza córa, bardzo była ruchliwa w brzuszku i w tych ostatnich tygodniach z tego co pamietam też była spokojniejsza, właśnie ze względu na mniejszą ilość miejsca :) też pewnie zbierała energię na (nieudany sn) poród :p
U mnie maluch cały czas dość mocno aktywny leci 34t2d. Ogólnie dość często ma czkawke, ze dwa razy dziennie. Ale czytałam że to nawet dobrze więc się nie martwie 😉
 
Witajcie ❤️chciałam wam podziękować za słowa otuchy wsparcia i poinformować że u nas termin na 10.12 . Ale dnia 16.11 o godzinie 21:45 przyszła na świat nasza Hania. Życzę aby wasze porody przebiegły książkowo i w miarę przyjemnie dziękuję wam jeszcze raz i szczęśliwych rozwiązan ❤️❤️❤️
Gratulacje :) :)
Zdrówka dla Was
 
Cześć dziewczyny, dawno tu nie pisałam, ale teraz jak mam więcej czasu i podczytuje was regularnie, to postanowiłam i ja zacząć pisać. Termin mam na 17 grudnia, to moja pierwsza ciąża, mieszkam w Danii i tu będę rodzić, z czego się bardzo cieszę, nastawiam się na piękny poród. Pracowałam do 32 tygodnia, po czym moja lekarka odesłała mnie na zwolnienie. Tutaj ciążę traktuje się moim zdaniem lajtowo I chociaż nie mam za bardzo porównania, to wydaje mi się, że jest tu dużo mniej badań. Akurat ja mam cukrzycę ciążową i teraz z tego względu mam kontrolę usg raz w miesiącu, żeby sprawdzić jak mała rośnie. Należy do tych raczej malutkich i ostatnio w 34t3d ważyła 2053 g. Wchodzę teraz w 9 miesiąc i już nie mogę się doczekać porodu. Robię ćwiczenia przygotowujące do porodu, relaksacje i masaż krocza. Na razie jestem spokojna.
 
reklama
Cześć dziewczyny, dawno tu nie pisałam, ale teraz jak mam więcej czasu i podczytuje was regularnie, to postanowiłam i ja zacząć pisać. Termin mam na 17 grudnia, to moja pierwsza ciąża, mieszkam w Danii i tu będę rodzić, z czego się bardzo cieszę, nastawiam się na piękny poród. Pracowałam do 32 tygodnia, po czym moja lekarka odesłała mnie na zwolnienie. Tutaj ciążę traktuje się moim zdaniem lajtowo I chociaż nie mam za bardzo porównania, to wydaje mi się, że jest tu dużo mniej badań. Akurat ja mam cukrzycę ciążową i teraz z tego względu mam kontrolę usg raz w miesiącu, żeby sprawdzić jak mała rośnie. Należy do tych raczej malutkich i ostatnio w 34t3d ważyła 2053 g. Wchodzę teraz w 9 miesiąc i już nie mogę się doczekać porodu. Robię ćwiczenia przygotowujące do porodu, relaksacje i masaż krocza. Na razie jestem spokojna.
Bardzo dobre podejście :) spokój.
Ja tak jak pisałam też rozważam masaż krocza ale muszę znaleźć jakieś instrukcje żeby dobrze to robić 😅
Będziesz mogła nam potem opisać jak wygląda porod zagranicą :)
 
Do góry