reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

U mnie w szpitalu przy przyjęciu jak jest się zaszczepionym nie trzeba robić testu, dla mnie to głupota. Przecież osoba zaszczepiona też może być chora i zarazić inne osoby . Ostatnio w naszym kraju robi się podziały na lepszych i gorszych , mimo, że szczepienie na covid nie jest przymusowe ... [emoji848][emoji848]
Dokladnie! I co to ma na celu? Rzeczywiste opanowanie pandemii czy tylko przeklamanie statystyk, ze wylacznie nieszczepieni choruja? Poupadali na glowe [emoji36][emoji2961]
 
reklama
Mam pytanie dziewczyny
Chciałabym kupić śpiworek do spania dla malucha tylko nie mam pojęcia jaki.
Myślałam żeby na początku spał w rożku ale może jednak śpiworek był by lepszy.
Macie jakiś do polecenia? Proszę o namiary i wasze zdanie na ten temat
Syn od kilku lat śpi w tych z firmy slumbersac, teraz zaryzykowałam Babysteps, 2,5 tog.
 
Nie będę się wdawać w dyskusje bo widzę, że większość osób tutaj jest odmiennego zdania niż ja. Oczywiście że osoba zaszczepiona też może być zakażona, ale na pewno przechodzi zakażenie łagodniej i gdybyśmy wszyscy się szczepili to wówczas zakażeń pewnie byłoby mniej i tym samym nie byłoby może tych restrykcji w szpitalach. Jako że to mój drugi poród wiem jak ważne było dla mnie że mąż mógł przyjść, w pierwszej dobie po porodzie naturalnym nie byłam w stanie samodzielnie dojść do łazienki, w położne nie zawsze są pomocne niestety. Sama znam przypadki osób zaszczepionych, które zachorowały i liczę się z tym że ja również mogę na ostatniej prostej zachorować, dlatego noszę maskę, dezynfekuje ręce i jak nie muszę to się nie spotykam z obcymi ludźmi, ale większość z nas tego nie robi niestety, wystarczy wejść do pierwszego lepszego sklepu.
 
Dziewczyny czy mamy tylko 1 dzidzie już na swiecie? Czy któraś jeszcze już urodziła? Mamy druga polowe listopada, zaraz zaczniemy się mnożyć :)
 
Hej :) mam do Was pytanie. Czy wiecie jak wyglądają sączące się wody płodowe i jak odróżnić je od upławów lub nietrzymania moczu ?
Od dłuższego czasu czuje Się "mokro", przepraszam za tak dosłowne określenie. Nie zauważyłam nietrzymania moczu więc to nie to. Jakis czas temu zgłaszałam to mojej gin to powiedziała że w 3 trymestrze jest więcej upławów. Niby mnie uspokoił ale ciągle się tym zamartwiam ponieważ boje się że coś się saczy a ja tego nie rozpoznam.
Nie ma to konsystencji typowego śluzu, jest raczej wodniste w kolorze żółtawym ( znowu wybaczcie za dosłowne opisywanie ;) ).
 
A te sączenia się masz regularnie od jakiegoś czasu? Moja polozna mówiła, ze jak wody zaczną się już sączyć (co jest częstsze niż nagły Chlup całych wód) to już nie przestaną i będą regularnie się wylewały.
Powiem Ci, ze ja od pary tygodni mam podobnie jak ty 🤔 Prócz upływie, które mam od początku ciąży co pare dni czuje, ze coś bardziej „wodnistego” poleciało w małej ilości.
 
A te sączenia się masz regularnie od jakiegoś czasu? Moja polozna mówiła, ze jak wody zaczną się już sączyć (co jest częstsze niż nagły Chlup całych wód) to już nie przestaną i będą regularnie się wylewały.
Powiem Ci, ze ja od pary tygodni mam podobnie jak ty 🤔 Prócz upływie, które mam od początku ciąży co pare dni czuje, ze coś bardziej „wodnistego” poleciało w małej ilości.
Tak mam to regularnie już ponad miesiąc na pewno . W tym czasie sprawdzała poziom wód płodowych i mówiła że jest ok. Ale nie daje mi to spokoju.
Ja tak na prawdę po nocy widzę plamy na bieliźnie wodniste, potem jak zakładem wkładkę to widać że jest mokra po całym dniu w kolorze żółtawym. Sama nie wiem co o tym myśleć dlatego postanowiłam do Was napisać.
 
reklama
Myślisz, ze przez miesiąc sączenia się wód płodowych lekarz by nie zauważył zmniejszonej ilości? 🤔 nie znam się na tym, ale jeśli masz wątpliwości to kup sobie w aptece test do wykrycia sączenia się wód płodowych 😉 Będziesz miała pewność 😊Sama go sobie chyba sprezentuje
 
Do góry