reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Tak mam to regularnie już ponad miesiąc na pewno . W tym czasie sprawdzała poziom wód płodowych i mówiła że jest ok. Ale nie daje mi to spokoju.
Ja tak na prawdę po nocy widzę plamy na bieliźnie wodniste, potem jak zakładem wkładkę to widać że jest mokra po całym dniu w kolorze żółtawym. Sama nie wiem co o tym myśleć dlatego postanowiłam do Was napisać.
A powąchaj może wkładkę po sączeniach się, mocz wiadomo ma swój zapach, powinnaś odróżnić go od wód płodowych
 
reklama
Myślisz, ze przez miesiąc sączenia się wód płodowych lekarz by nie zauważył zmniejszonej ilości? 🤔 nie znam się na tym, ale jeśli masz wątpliwości to kup sobie w aptece test do wykrycia sączenia się wód płodowych 😉 Będziesz miała pewność 😊Sama go sobie chyba sprezentuje
Wlasnie czytałam o tym teście i albo go kupię albo pójdę na wizytę ;)
Wiesz jeżeli to sa małe ilości to może nie zauważyć że jest mniej.
Ja panikuje ze wszystkim przez to co spotkało mnie w zeszłym roku dlatego jestem przewrażliwiona.
 
Wlasnie czytałam o tym teście i albo go kupię albo pójdę na wizytę ;)
Wiesz jeżeli to sa małe ilości to może nie zauważyć że jest mniej.
Ja panikuje ze wszystkim przez to co spotkało mnie w zeszłym roku dlatego jestem przewrażliwiona.
Rozumiem 😔Ja panikuje przez cała ciąże mimo braku wcześniejszych niemiłych przeżyć a co dopiero ty.
Poczytaj link który przesłałam, fajnie wszystko opisują
 
@KatJak ja mam to samo i też zastanawiałam się, czy to aby czasem nie sączące sie wody, ale poziom na wizytach zawsze był w normie. U mnie wygląda to dosłownie tak jak u Ciebie, na wkładce pozostają żółte ślady i to na pewno nie mocz. Śluz raczej też nie, bo po nim mam przeźroczyste plamy. Dla mnie to cały czas zagadka 🙄
 
Ja też tak mam [emoji846] czasem to aż na udach czuję ale to jednak upławy. Moich wód mogłoby ubyć bo mam ich za dużo ale niestety to tylko wodnisty śluz. Byłam 4 dni na obserwacji i nikt nie zauważył nic niepokojącego.
Właśnie ja też czasem czuję aż na udach. To mnie uspokoilyscie :)
 
Ja miałam podobne upławy w poprzedniej ciąży - okazało się, że to infekcja. Proponuję konsultację z lekarzem, który jednak rozwieje wszystkie wątpliwości.
 
reklama
Do góry