reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Jest chyba ciut bardziej aktywna, jesli to w ogole mozliwe 🤣 niestety zaden kopniak juz do przyjemnosci nie nalezy... uwierz, nie jestes sama. Tez mam pelne gacie 🤣 ale traktuje to troche jak wybawienie bo moja ciaza latwa nie byla od samego poczatku. Wiec czekam az ten horror sie skonczy 😀
To życzę powodzenia! Oby zaczęło się samo bez potrzeby wywoływania.
Ja teraz leżę plackiem bo kręgosłup boli jak cholera. Dziś mieliśmy dzień przemeblowania sypialni składanie kołyski przewijaka i chyba przesadziłam... Człowiek taki niepełnosprawny w tej ciąży
 
reklama
To ja też dziś przesadziłam. Robiliśmy taty urodziny i niby się oszczędzałam ale teraz marnie się czuje. Boli mnie bardzo w kroku. Jak zacznę rodzic to nawet nie ma trzeźwego kierowcy 😂😂

@Sylwestrowa podobno właśnie biegunki są oznaką zbliżającego się porodu bo organizm się oczyszcza.
 
Dziewczyny jak tam u Was?
Ja w końcu we wtorek zaczęłam 37 tydzień i tego dnia też odszedł mi czop, pełna nadziei czekałam na rozkręcenie akcji ale nic z tego 😁 oczywiście też od 37 tygodnia sprzątanie, chodzenie po schodach, mąż w obrotach no i dziś od 14 męczą mnie skurcze i bóle lędźwi, ale w sumie jest już coraz lepiej wiec dzisiaj chyba też nic z tego nie będzie.
@KatJak a w nocy porody lubią się rozkręcać, lepiej miej w zanadrzu ustalonego kierowce 😁
 
Hej dziewczyny!
Ja dziś wyszłam ze szpitala, po wtorkowej wizycie lekarz dał mi skierowanie z powodu wysokiego ciśnienia. Cierpię na 'syndrom białego fartucha', podczas ciąży byłam pod kontrolą kardiologa i mierzyłam sobie ciśnienie. W zasadzie przy okazji każdej wizyty było ono podwyższone, lecz tym razem lekarz nie odpuścił i skierował mnie do szpitala. Na szczęście wszystko okazało się okej, wyniki w normie, z małym też wszystko dobrze. Dziś jestem 38+0 i czekam na rozwój sytuacji :)
 
Ja dzisiaj jestem 38+1. W czwartek byłam u położnej, omawiałyśmy mój plan porodu, stwierdziła, że to bardzo dobry plan i na pewno będą mnie wspierać. Bardzo było miło. Czekam na jakieś oznaki, no ale chyba nic na razie za bardzo się nie dzieje, jedynie od dwóch tygodni w nocy i czasem rano pojawiają się bóle okresowe. Ale sama nie wiem, co o tym myśleć. Też chodzę i sprzątam, robię zapasy jedzenia, ćwiczę, najgorzej się czuję leżąc. Bardzo bym chciała urodzić przed terminem, nie czekać na wywołanie.
 
To ja też dziś przesadziłam. Robiliśmy taty urodziny i niby się oszczędzałam ale teraz marnie się czuje. Boli mnie bardzo w kroku. Jak zacznę rodzic to nawet nie ma trzeźwego kierowcy 😂😂

@Sylwestrowa podobno właśnie biegunki są oznaką zbliżającego się porodu bo organizm się oczyszcza.
Tez tak czytałam 😩 niby to biegunka nie jest, nie ta konsystencja, ale nic się nie chce utrzymać w żołądku. Może to ze stresu…a może to już tuż tuż 😳
 
Ja dzisiaj jestem 38+1. W czwartek byłam u położnej, omawiałyśmy mój plan porodu, stwierdziła, że to bardzo dobry plan i na pewno będą mnie wspierać. Bardzo było miło. Czekam na jakieś oznaki, no ale chyba nic na razie za bardzo się nie dzieje, jedynie od dwóch tygodni w nocy i czasem rano pojawiają się bóle okresowe. Ale sama nie wiem, co o tym myśleć. Też chodzę i sprzątam, robię zapasy jedzenia, ćwiczę, najgorzej się czuję leżąc. Bardzo bym chciała urodzić przed terminem, nie czekać na wywołanie.
Ja dzisiaj właśnie miałam bole jak na okres, z rana mnie obudziły i teraz jakoś godzinę temu - trwały mniej niż 10min 🤔 Myślisz, ze to te przepowiadające? A brzuch tez Ci się stawiał wtedy ?
 
Hej dziewczyny!
Ja dziś wyszłam ze szpitala, po wtorkowej wizycie lekarz dał mi skierowanie z powodu wysokiego ciśnienia. Cierpię na 'syndrom białego fartucha', podczas ciąży byłam pod kontrolą kardiologa i mierzyłam sobie ciśnienie. W zasadzie przy okazji każdej wizyty było ono podwyższone, lecz tym razem lekarz nie odpuścił i skierował mnie do szpitala. Na szczęście wszystko okazało się okej, wyniki w normie, z małym też wszystko dobrze. Dziś jestem 38+0 i czekam na rozwój sytuacji :)
Jakieś symptomy już masz zbliżającego się porodu?
 
To życzę powodzenia! Oby zaczęło się samo bez potrzeby wywoływania.
Ja teraz leżę plackiem bo kręgosłup boli jak cholera. Dziś mieliśmy dzień przemeblowania sypialni składanie kołyski przewijaka i chyba przesadziłam... Człowiek taki niepełnosprawny w tej ciąży
Mi się po akcji ze strojeniem choinki szyjka skróciła 😳 zero wysiłku już, niech mały choć jeszcze te 6 dni u mnie wynajmuje pokoik, co dobijemy ładnie do 37tc 💪
 
reklama
Czy wy tez macie więcej uplawow/śluzu w tych ostatnich tygodniach niz przez cala
Ciąże?
Nie wiem czy będę w stanie rozpoznać odchodzący czop 😬
 
Do góry