reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

My dzis znowu bylysmy na ktg u mnie w pracy, jeszcze jutro i chyba koniec. Bo w srode test a w czwartek przyjecie na oddzial. I jak wychodzilam to z przychodni to jakos tak mi sie zrobilo strasznie przykro i sie pozegnalam z polozna bo jutro juz bedzie inna... i dotarlo do mnie, ze to juz juz... nie bede mogla przy okazji kazdej wizyty wpadac na ploty i chociaz na ich mordki popatrzec bo przeciez czlowiek teskni. Wiec jak prawdziwa ciezarna postanowilam sie z tego powodu poplakac🤣
Hahaha czyli dziś dzień płaczu jak nic 😅
 
reklama
Dziewczyny jestem podłamana 😥 wyszedł mi pozytywny wynik Gbs.. Boję się bardzo, że zaszkodzę dziecku przy porodzie 🥺
W pierwszej ciąży przy powtórnym badaniu już w szpitalu też wyszedł mi pozytywny wynik, ale niestety zaginął i położne nie miały go w moich dokumentach na porodówce... Dopiero przygotowując wypis dla córki pediatra zobaczyła że wynik był pozytywny i że mała powinna mieć podany antybiotyk. Zatrzymali nas w szpitalu i zrobili córce posiew z krwi. Na szczęście wszystko było dobrze 😉
 
Ja dzisiaj kiepsko się czuję. Przez noc prawie nie spałam, od kiedy obudził mnie ból okresowy. Pobolewał mnie brzuch jeszcze rano, a potem tak mnie zaczęła boleć kość krzyżowa i biodro, do tego kłucie w pachwinach i ciągle parcie na pęcherz, że nie mogę w ogóle siedzieć. Mam nadzieję, że to już ostatnie dni.
 
Ja dzisiaj kiepsko się czuję. Przez noc prawie nie spałam, od kiedy obudził mnie ból okresowy. Pobolewał mnie brzuch jeszcze rano, a potem tak mnie zaczęła boleć kość krzyżowa i biodro, do tego kłucie w pachwinach i ciągle parcie na pęcherz, że nie mogę w ogóle siedzieć. Mam nadzieję, że to już ostatnie dni.
Uuu No tak to trochę brzmi jakby małymi krokami Ktoś już się szykował na świat 😊
A rozkurczowe / prysznic ulgę dają ?
Mnie od 2 h tez boli jak na okres, brudzę na brązowo (przez badanie szyjki) 😩
 
W pierwszej ciąży przy powtórnym badaniu już w szpitalu też wyszedł mi pozytywny wynik, ale niestety zaginął i położne nie miały go w moich dokumentach na porodówce... Dopiero przygotowując wypis dla córki pediatra zobaczyła że wynik był pozytywny i że mała powinna mieć podany antybiotyk. Zatrzymali nas w szpitalu i zrobili córce posiew z krwi. Na szczęście wszystko było dobrze 😉
O matko🙀 dobrze że nic się nie stało. Ale chyba bym oszalała ze stresu czekając na wynik córki.
 
Ja dzisiaj kiepsko się czuję. Przez noc prawie nie spałam, od kiedy obudził mnie ból okresowy. Pobolewał mnie brzuch jeszcze rano, a potem tak mnie zaczęła boleć kość krzyżowa i biodro, do tego kłucie w pachwinach i ciągle parcie na pęcherz, że nie mogę w ogóle siedzieć. Mam nadzieję, że to już ostatnie dni.
No chyba ktoś tu się szykuje na przywitanie świata 😊❤️ powodzenia i dawaj znać jak sytuacja się rozwija
 
reklama
Ja właśnie zjadłam tak wielkiego hamburgera że chyba pekne...
To tylko u mnie jeszcze nic się nie dzieje ;)
U mnie też narazie cisza. Brzuch wysoko zero objawów żeby coś się miało zacząć. Mały fika koziołki aż miło 😂 już serio tam nie ma miejsca bo każdy jego ruch widać przez koszulkę.
 
Do góry