reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
No oczywiście że nie powstrzyma ale mimo wszystko Magnez jest przeciw skurczą. Mi lekarz powiedział żeby nie zaburzać tego procesu to odstawić. I tak samo po porodzie już tez nie brać żeby macica się ładnie obkurczyła. Dla mnie to ma sens 😉
Wiem, wiem :) tylko ja miałam wyznaczony termin CC i bardzo chciałam do niego dotrwać, jednak 5 dni wcześniej dziecię postanowiło dosyć nagle i ekspresowo się ewakuować mimo magnezu 😁
 
Wiem, wiem :) tylko ja miałam wyznaczony termin CC i bardzo chciałam do niego dotrwać, jednak 5 dni wcześniej dziecię postanowiło dosyć nagle i ekspresowo się ewakuować mimo magnezu 😁
Hehe, a to zmienia postać rzeczy. Pewnie gdybym miała zaplanowane cc to też zalecenia byłyby inne.
 
reklama
Do góry