reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Same dobre wieści ☺️ Gratulacje tym dziewczynom które się rozpakowały ❤️
Ja nadal czekam na rozwiązanie . Już po terminie i nadal czekam na swojego uparciucha 🙉
Wczoraj zaczęły się skurcze … trochę krwi w śluzie , nadzieja była ale umarła bo póki co nadal cisza
 
reklama
Same dobre wieści ☺️ Gratulacje tym dziewczynom które się rozpakowały ❤️
Ja nadal czekam na rozwiązanie . Już po terminie i nadal czekam na swojego uparciucha 🙉
Wczoraj zaczęły się skurcze … trochę krwi w śluzie , nadzieja była ale umarła bo póki co nadal cisza
A jak po wizycie u gina prywatnie?

Jak już krew była w śluzie to chyba szyjka się rozwiera, plus były już jakieś skurcze także już bliżej jak dalej 🤔 Za niedługo rozkręci się na dobre
 
Już powoli będziemy się wszystkie rozpakowywać 😍
Powiem Wam że noce są dla mnie tak trudne ze nawet nie chce mi się kłaść do łóżka. Nie dość że wszystko boli, wstaje co 1-2h do toalety, nie mogę spać. Żeby wstac z łóżka muszę się przeturlać na brzeg 😂
Oj końcówka ciąży jest faktycznie ciężka.
A chodzicie jeszcze na zakupy itp? Ja z mężem jeszcze tak ale wczoraj moja siostra się dziwiła że jeszcze chodzę. Ale zakupy trzeba zrobić a facet to wiadomo jak zrobi zakupy. Zresztą uważam że dobrze jest wyjść, trochę się poruszać w miarę możliwości.
Ja jeżdżę sama na zakupy z 2-latkiem.. ciężko jest zwłaszcza jak ucieka, ale nie mam wyjscia. W wózek zakupowy go wkładam i jakoś dajemy radę 🙂 Mąż pracuje na 24h co 3 dni, więc wtedy na mojej głowie wszystko, także wożenie córki do przedszkola- dzisiaj wiozłam, a termin porodu był na wczoraj heh ,😛
 
Mnie wczoraj cały wieczór rozpierała miednica, o bólu krocza przez wiercenie główką małego nie wspomnę 🙄
Rano było jak ręka odjął, ale od krótkiego czasu boli brzuch jak na okres… Najchętniej bym wzięła nospe lub coś, ale nie wiem czy nie zagłusze tych skurczów 😒
 
Ja jeżdżę sama na zakupy z 2-latkiem.. ciężko jest zwłaszcza jak ucieka, ale nie mam wyjscia. W wózek zakupowy go wkładam i jakoś dajemy radę 🙂 Mąż pracuje na 24h co 3 dni, więc wtedy na mojej głowie wszystko, także wożenie córki do przedszkola- dzisiaj wiozłam, a termin porodu był na wczoraj heh ,😛
A coś się dzieje już czy na razie cisza?
Czyżby mąż mundurowy? Strażak, ratownik medyczny? 😉
Jeju, gdybym miała w tym stanie opiekować się jeszcze dwulatkiem to bym nie dała rady
 
A coś się dzieje już czy na razie cisza?
Czyżby mąż mundurowy? Strażak, ratownik medyczny? 😉
Jeju, gdybym miała w tym stanie opiekować się jeszcze dwulatkiem to bym nie dała rady
Mąż w porcie pracuje.Dwulatkiem i czterolatka 😀 a niedługo noworodek dołączy to dopiero będzie zabawa 🥴 Jak człowiek musi to da radę, choć wieczorem padam z nóg, a przez te moje dwa urwisy cała ciąża przeleciała mi migiem. Właśnie jadę na wizytę, myślałam, że ja odwołam, bo termin na wczoraj był i że już będzie po wszystkim a tymczasem mały uparciucha siedzi w brzuszku. Mój lekarz poszedł na urlop, więc idę do innego niestety. Mam skierowanie do szpitala, ale wolałabym z niego nie korzystać, bo myślę, że mogłabym utknąć na patologii, bez sensu siedzieć w szpitalu i czekać.........
 
@Sylwestrowa ja też mam te bóle jak na okres. Czuje się fatalnie. Ostatkiem sił przyjechałam do endokrynologa bo moja gin uznała że troszkę za wysoko mam TSH (2,34), jakos skoczyło w ostatnim czasie.


Myślę że jak człowiek musi to że wszystkim da radę :)
 
A jak po wizycie u gina prywatnie?

Jak już krew była w śluzie to chyba szyjka się rozwiera, plus były już jakieś skurcze także już bliżej jak dalej 🤔 Za niedługo rozkręci się na dobre
W porządku .
Z małym wszystko okey , szyjka miękka wiec poród może nastąpić w każdej chwili .
Skurcze mam już od jakiegoś tygodnia ale dwie godziny i po wszystkim . Noce przespane jak nigdy . Organizm oczyszcza mi się już drugi dzien . A dziś mam jakiegoś kaca normalnie
 
Ja już po wizycie i u mnie to samo co ostatnio 😒 rozwarcie na 2 palce. Lekarka powiedziała tylko, żeby maks czekać do 7 dni po terminie, a potem się zgłosić. No to chyba czas zacząć intensywnie wywoływać naturalnymi metodami.
 
reklama
Ja już po wizycie i u mnie to samo co ostatnio 😒 rozwarcie na 2 palce. Lekarka powiedziała tylko, żeby maks czekać do 7 dni po terminie, a potem się zgłosić. No to chyba czas zacząć intensywnie wywoływać naturalnymi metodami.
No właśnie tez próbuje.. spacer,seks , schody .. dom posprzątany, podłogi umyte na kolanach i nic :(
 
Do góry