reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Gratulacje ❤️❤️❤️ Wszystkiego dobrego dla Was💕 Jak ma na imię malutki? A tak w ogóle to niefajnie, że tak wcześniej Cię odesłali. Pewnie im głupio było co? :D
Nie wiem czy głupio czy nie . Dziewczyny z rejestracji obastawialy ze wrócę o 2 w nocy . Ale ja wiedziałam ze będę szybciej ..
i tak serio mój poród razem z przyjęciem na oddział trwał jakieś pół h . Wiec wszystkim tego życzę !
 
Nie wiem czy głupio czy nie . Dziewczyny z rejestracji obastawialy ze wrócę o 2 w nocy . Ale ja wiedziałam ze będę szybciej ..
i tak serio mój poród razem z przyjęciem na oddział trwał jakieś pół h . Wiec wszystkim tego życzę !
Słyszałam, ze drugi i kolejny poród zawsze jest szybszy niż pierwszy 🤔 Ja pierworódka ale dziękuje, może się spełni choć w połowie 😊
 
Wiedziałam ze dziś tam wrócę :p tyle tylko ze paliwo się zużyło :p
Synek będzie Tymon
3390g i 53cm ❤️
Poród szybki , obyło się bez nacinania ☺️
Super, że tak szybko się udało urodzić i bez nacinania🙂 Gratulacje wielkie ♥️ Tak czułam, że się rozkręci u Ciebie, skoro tak częste i bolesne były skurcze. Przypomniało mi to mój pierwszy poród, bolało już jak nie wiem co, rozwarcie prawie zerowe, na ktg mało się pisalo. Kazali iść spać o 23, a o 3 urodziłam 😀Jak nie ma rozwarcia to często odsyłają, mimo że kobieta skręca się już z bólu. Dobrze, że na czas do szpitala zdazyliscie 😉
 
Super, że tak szybko się udało urodzić i bez nacinania🙂 Gratulacje wielkie ♥️ Tak czułam, że się rozkręci u Ciebie, skoro tak częste i bolesne były skurcze. Przypomniało mi to mój pierwszy poród, bolało już jak nie wiem co, rozwarcie prawie zerowe, na ktg mało się pisalo. Kazali iść spać o 23, a o 3 urodziłam 😀Jak nie ma rozwarcia to często odsyłają, mimo że kobieta skręca się już z bólu. Dobrze, że na czas do szpitala zdazyliscie 😉
No ja w godzinach szczytu mam prawie godzinę jazdy do szpitala. Jak by mnie tak odesłali to chyba byśmy ledwie dojechali 😊😅
Tez was tak głowa dziś boli 😒?
 
No ja w godzinach szczytu mam prawie godzinę jazdy do szpitala. Jak by mnie tak odesłali to chyba byśmy ledwie dojechali 😊😅
Tez was tak głowa dziś boli 😒?
Dzisiaj głowa nie ćmi, ale dzień jeszcze długi 🙄 Po ostatnich dniach czekam az znów zacznie mnie bolec podbrzusze 😣 Na która masz dzisiaj gina?
 
Dzisiaj głowa nie ćmi, ale dzień jeszcze długi 🙄 Po ostatnich dniach czekam az znów zacznie mnie bolec podbrzusze 😣 Na która masz dzisiaj gina?
Już miałam. Szyjka się powoli skraca, rozwarcie mówi że takie minimalne może na 1cm. Czyli wszystko się może zdarzyć 😅 może się rozkręcić a mogę tak i do stycznia chodzić 😊. A tak wszystko dobrze. Mówi że jak chce spróbować przyspieszyć to można hartować sutki. Wtedy wytwarza się naturalna oksytocyna.
 
Już miałam. Szyjka się powoli skraca, rozwarcie mówi że takie minimalne może na 1cm. Czyli wszystko się może zdarzyć 😅 może się rozkręcić a mogę tak i do stycznia chodzić 😊. A tak wszystko dobrze. Mówi że jak chce spróbować przyspieszyć to można hartować sutki. Wtedy wytwarza się naturalna oksytocyna.
Hartuj hartuj później przy karmieniu łatwiej :p
Ja od 2 tyg hartowalam i serio dużo lżej niż przy pierwszym dziecku
 
reklama
Do góry