reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

U nas na razie ze snem nie ma problemu, noce całe przesłane ale też czytałam o tym kryzysie snu w 4 miesiącu więc czuje że ta sielanka się zaraz skończy ;)
 
reklama
U nas na razie ze snem nie ma problemu, noce całe przesłane ale też czytałam o tym kryzysie snu w 4 miesiącu więc czuje że ta sielanka się zaraz skończy ;)
Może tak być 😉 u nas od jakiegoś czasu mały przesypiał całą noc aż byłam w szoku. A od jakiegoś tygodnia budzi się co 3 godziny na karmienie, a przed położeniem spać płacze i jest niespokojny jak nigdy. W ciągu dnia zresztą podobnie. Choć i tak jest nadal w miarę spokojny, chyba taki charakter 😛
 
Mój synek też jak widzi jak jemy to aż się trzęsie, jak daje leki na łyżeczce to też chętnie oblizuje ale ja jeszcze poczekam, zwłaszcza że to moje pierwsze dziecko, jestem zielona w temacie rozszerzania diety także nie spieszy mi się ;) ktoś mi mówił że jak się KP to warto czekać pół roku, ale nie wiem czy rzeczywiście tak jest.

@Sylwestrowa co u Ciebie ?

Ja czekam jak mój synek skończy 6 miesięcy. Z dwójką starszych też tak zrobiłam. Zaleca się właśnie, żeby karmić do pół roku tylko piersią i od tego czasu rozszerzać dietę. Inaczej jest chyba przy mieszankach, wtedy od 4 miesiąca się rozszerza. Jeszcze więc 2 miesiące spokoju 🙂 Przy starszych kupowałam słoiczki, ale teraz chyba będę sama gotowała. Mały ma już alergie, boję się więc co to będzie dalej 😐 zwłaszcza przy wprowadzaniu nowego.
 
Ja czekam jak mój synek skończy 6 miesięcy. Z dwójką starszych też tak zrobiłam. Zaleca się właśnie, żeby karmić do pół roku tylko piersią i od tego czasu rozszerzać dietę. Inaczej jest chyba przy mieszankach, wtedy od 4 miesiąca się rozszerza. Jeszcze więc 2 miesiące spokoju 🙂 Przy starszych kupowałam słoiczki, ale teraz chyba będę sama gotowała. Mały ma już alergie, boję się więc co to będzie dalej 😐 zwłaszcza przy wprowadzaniu nowego.
Przy mm zalecenia są takie same jak przy kp, czyli 6 miesięcy :)
 
Ja czekam jak mój synek skończy 6 miesięcy. Z dwójką starszych też tak zrobiłam. Zaleca się właśnie, żeby karmić do pół roku tylko piersią i od tego czasu rozszerzać dietę. Inaczej jest chyba przy mieszankach, wtedy od 4 miesiąca się rozszerza. Jeszcze więc 2 miesiące spokoju 🙂 Przy starszych kupowałam słoiczki, ale teraz chyba będę sama gotowała. Mały ma już alergie, boję się więc co to będzie dalej 😐 zwłaszcza przy wprowadzaniu nowego.
Ja też raczej będę czekać do 6 miesiąca zwłaszcza że maly tylko KP.
A na co Twój synek ma alergię ? Jak to sprawdziłas ?
 
Ja też raczej będę czekać do 6 miesiąca zwłaszcza że maly tylko KP.
A na co Twój synek ma alergię ? Jak to sprawdziłas ?

Powiem szczerze, że nie wiem jeszcze na co dokładnie 😔 Mam za to dwójkę starszych, którzy są alergikami i wiem jakie to paskudztwo. U nich zaczęło się później, dlatego jak zobaczyłam że małego wysypało juz to płakać mi się chce. Odstawiłam czekoladę, jajka, mleko, staram się unikać wszystkiego co ma konserwanty i jakąś poprawa mała jest. Jeszcze muszę pewnie poczekać. Ale już widzę że mój Adaś będzie miał AZS bo skóra sucha, łatwo się podrażnia.
 
reklama
Do góry