reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Czy Wasze maluchy trą oczka tak często i intensywnie jak mój? Robi to przed spaniem, po przebudzeniu i nawet w trakcie snu. Trze je bardzo mocno i zaczynam się zastanawiać czy to nie czasami ja tle alergicznym? Wiosna, wiadomo 🙄 Ale nie wiem czy zignorować to czy udać się do specjalisty.
 
reklama
Czy Wasze maluchy trą oczka tak często i intensywnie jak mój? Robi to przed spaniem, po przebudzeniu i nawet w trakcie snu. Trze je bardzo mocno i zaczynam się zastanawiać czy to nie czasami ja tle alergicznym? Wiosna, wiadomo 🙄 Ale nie wiem czy zignorować to czy udać się do specjalisty.
Tak, u nas to samo... Czasem aż tak zatrze że całe czerwone
 
Hanka też mocno trze oczy przed zaśnięciem.
A Wasze Maluchy mają czerwone policzki? U nas od kilkunastu dni mocno czerwone policzki jej się w ciągu dnia robia
 
Hanka też mocno trze oczy przed zaśnięciem.
A Wasze Maluchy mają czerwone policzki? U nas od kilkunastu dni mocno czerwone policzki jej się w ciągu dnia robia
U nas czerwone ale od słońca :( nie wiem jak to się stało, nie posmarowałam żadnym kremem i są efekty.
Mój siostrzeniec ma też czerwone policzki i lekarz mówił że to alergiczne , będą teraz robić testy na co jest uczulony
 
Hej, czy ktoras z Was przechodzi albo przechodzila etap ciaglego placzu przed zasypianiem? Miedzy drzemkami mloda zachowuje sie normalnie, usmiecha sie, gluzy, bawi sie. Jednak kazda proba ululania to 30-40 min krzykow, na rekach, w lozeczku, W wozku. Na spacerze jest spokojna dopoki nie zacznie sie ukladac do spania. Wtedy zaczyna sie taka jazda, ze trzeba ja wyjac z wozka i nie ma opcji zeby ja wlozyc znowu...
Hej, właśnie czytam Wasze wpisy. U mnie podobnie, może nie aż 40 minut. A czy przy zasypianiu dzieci preżą Wam się do tyłu. I w sumie tak przy tym krzyczy ze jak ja odkładam to często się uspokoją i zasypia. Trochę to wygląda tak jakby nie chciała być noszona na rękach 😉 nie wiem czy tego nie zacząć łączyć z zabkowaniem, wkłada przy tym całe piastki do buzi.
Czy u Was zaczęło się już ząbkowanie?
 
Ja tak myśle, że u mojego jakiś czas temu rozpoczęła się akcja pod tytułem Ząbkowanie 🙄 Strasznie się ślini, rączki do buzi wpycha i co któreś karmienie przez pierwsze łyki pojękuje i wypluwa butelkę jakby go dziąsełka bolały podczas ciągnięcia. Masujemy mu nakładką silikonową z żelem, dajemy gryzak chłodzący choć nie chętnie go przyjmuje.
 
U nas ślinienie i wszystko do buzi... Ale pediatra mówiła dwa tygodnie temu że z dziąsłami nic się nie dzieje i daleka droga do ząbków. Od kilku dni doszło nam jeszcze marudzenie ... Cały dzień.
Podobnie jak @Sylwestrowa masujemy i dajemy gryzaki. Przynosi to ulgę na krótko
 
reklama
Do góry