reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Nie mam pojęcia, ale nie zawahał się mówiąc, że to dziewczyna 😁


Z dziś niestety nie mam, nie drukował mi, bo tydzień temu miałam prenatalne, dziś dr chciał tylko sprawdzić sam co i jak 😊 Jedna z Was po wrzuceniu USG z prenatalnych napisała mi, że wygląda na dziewczynkę, wrzucam jeszcze raz do wglądu 😁
faktycznie widać po wyrostku i tych charakterystycznych ,,widełkach " na końcu 😍. Będzie dziewczyneczka
 
nieeee , na tylnej nawet lepiej bo można szybciej poczuć ruchy dziecka a jak jest na przedniej łożysko no to jest bardziej jakby asekurowanie dziecko 🙂
Gdzieś tak wyczytałam 😂
Ahaa 😅 jest to moja 3 ciąża a czuje sie jakbym w pierwszen byla 🙈🤣 i dziękuję za wyjaśnienie 😉😊
Uwaza sie ze jak lozysko jest na tylnej scianie predzej czuc ruchy dziecka. Jesli lozysko jest na przedniej scianie jest to dodatkowa amortyzacja .
Dziękuję za wyjaśnienie 😊
 
Mialam mdlosci najczesciej po jedzeniu teraz sporadycznie . Wymiotow nie mialam . Piersi dalej bola przy dotyku no i sennosc to narazie nie odpuszcza codziennie kolo 14 -15 oczy mi leca

Nic się nie martw :) ja też te typowe objawy miałam bardzo krótko (tydzień, dwa ok 8 tygodnia). Teraz czuję się naprawdę dobrze tylko tak jak Ty o 14-15 jestem już mega zmęczona i często po pracy (albo w trakcie) muszę się zdrzemnąć.
I jeszcze mam dość wrażliwe skutki i brzuch mi strasznie wywala czasem.
Wszystko jest dobrze :)
Cieszmy się naprawdę :) kumpela przez całą ciążę miała mdłości i czuła się fatalnie.
 
Nic się nie martw :) ja też te typowe objawy miałam bardzo krótko (tydzień, dwa ok 8 tygodnia). Teraz czuję się naprawdę dobrze tylko tak jak Ty o 14-15 jestem już mega zmęczona i często po pracy (albo w trakcie) muszę się zdrzemnąć.
I jeszcze mam dość wrażliwe skutki i brzuch mi strasznie wywala czasem.
Wszystko jest dobrze :)
Cieszmy się naprawdę :) kumpela przez całą ciążę miała mdłości i czuła się fatalnie.
Tak wiem musi byc dobrze . To zmeczenie to jest okropne. Jeszcze jak maz jest w domu to nie ma problemu moge sie zdrzemnac ale.jesli ma.2 zmiane to nie ma szans trzeba miec oko na dzieci. Moja znajoma tez najgorzej do 24 tyg ciagle wymioty i szpital bo odwodniona .
 
Mam dokladnie to.samo jeszcze mdlosci odpuscily to juz calkiem w glowie pelno mysli ale trzeba wytrzymac ja mam wizyte 6 czerwca jeszcze kilka dni.
Jezu, a ja jestem wniebowzięta normalnie, że mdłości praktycznie już nie mam (odpukać w niemalowane 😁)
Ile można się źle czuć. I tak nie jest najlepiej ale niebo lepiej niż było.


Pisałyście o tym spaniu na boku itp. A podobno na prawym spać nie można i bądź tu mądry i pisz wiersze 🙈🙈🙈

Mój się pyta czy jest forum dla tatusiów 🤣🤣🤣 skoro my mamy dla mamusiów 🤣🤣🤣

Dobranoc laski 😘
 
reklama
Ja też laseczki uciekam spać, bo poprzednie noce, to ze względu na sytuację jaka wynikła nie mogłam spać, a dzisiaj jak już wszystko się wyjaśniło, emocje opadły, to przyszło okrolne zmęczenie, jeszcze od paru dni mały coś marudzi w nocy, niespokojny jest i coś mi się wydaje, że może jakieś pierwsze ząbki dają o sobie znać..
Trzymajcie się, nie stresujcie, śpijcie dobrze ;)
Wszystkim gratuluję wizyt i widoków tych cudownych maluchów ❤️
Sama już się nie mogę doczekać prenatalnych i podejrzenia co tam u mojego szkraba 😊
I powodzenia na jutrzejszych wizytach kobietki, bo mi zawsze ciężko rano wejść, bo najpierw trzeba malucha ogarnąć, późnej starszaka, psa i tak czas mija ;)
Dobranoc ❤️ i pamiętajcie, że jesteście /będziecie najlepszymi mamusiami i nigdy w to nie wątpcie, bo każda ma niesamowitą moc w sobie 🥰
 
Do góry