reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Ja wam powiem ze mnie ten 13 tydzień nie rozpieszcza, rano mega mdłości i zawroty głowy. Cyce trochę odpuściły ale mam tyle żyłek na nich że aż mi słabo. I swędzą jak cholera. I pośladki mnie bolą 🤷

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
 
reklama
a ja wizytę normalna w tym dniu 😁
ja tam śpię jak chce, ważny jest Twój komfort. A jak będziesz się pilnować całą noc to się nie wyspisz.
ja też mam nadzerke. Uuuu boje się tego.
nie wiem czy można usuwać kurzajki ale jak pójdę do dermatologa to mi powie 😁 zawsze ja traktowałam watrixem, niby w ciąży można po konsultacji z ginem, działa to ponoć miejscowo. Ale zobaczę co dermatolog powie, zaraz będę dzwonić się rejestrować jak łaskawie odbiorą. Bo boli mnie ta kurzajka jak nią zahacze, strasznie.
a ja właśnie w pracy mam więcej czasu na pisanie i też zamierzam pracować ale aż do porodu czyli do końca listopada 🤣
u mnie też. Moja córka nadmuchana bo prezenty dopiero po przedszkolu. I ryk niemożliwy.
Ja też na razie śpię jak chce, a najbardziej lubię na plecach, dzisiaj mąż mi zwrócił uwagę czy mogę spać na plecach bo cały czas to robię, ale wytłumaczylam mu, że jeszcze mogę 😁

Też się muszę umówić właśnie do dermatologa, wzięłam sobie skierowanie bo jak mam do 7 dni wizytę mieć to stwierdziłam że skorzystam z tego przywileju 😁

A pracy zazdroszczę w takim razie 😁 ja nie mam jak bo stoję cały czas przy klientce, a listopad już jest martwym miesiącem więc luzik ❤️ w ogóle tak mi się ładnie z tą ciąża i praca ułożyło ❤️
 
Tak plamiłam, ale on sam mi od razu pokazał krew i mówi ze to od badania i od malusie nadżerki która mam i abym się w ogóle tym nie przejmowała, na drugi dzień juz nic nie bylo
Ja 2 dni po wizycie też miałam plamka po cytologi dzwoniłam a on ze to normalne mało na zawał wtedy nie zeszłam ale miałem rację bo było Ok 🙂
 
Ja dziś siedzę w domu, bo czuję się ciulowo...może w końcu zjem coś, bo jelitówka dała mi w kość... Waga niższa niż przed ciążą o 0.5 kg🙈

@marsi89 Ty też masz niskie TSH? Ja też ...i myślę że to dlatego...

@Marcowa22 ja też chciałam dziecko po dziecku, ale mój syn daje tak popalić, że nie ma takiej opcji 🤣 teraz ma 3 lat i 3 m-ce i jakoś ogarniemy 🥰

@Cleo92 zobacz 🙈
 

Załączniki

  • IMG_20220601_083554.jpg
    IMG_20220601_083554.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 52
Ja dziś siedzę w domu, bo czuję się ciulowo...może w końcu zjem coś, bo jelitówka dała mi w kość... Waga niższa niż przed ciążą o 0.5 kg🙈

@marsi89 Ty też masz niskie TSH? Ja też ...i myślę że to dlatego...

@Marcowa22 ja też chciałam dziecko po dziecku, ale mój syn daje tak popalić, że nie ma takiej opcji 🤣 teraz ma 3 lat i 3 m-ce i jakoś ogarniemy 🥰

@Cleo92 zobacz 🙈
Ja przed ciąża miałam TSH ok 1, na początku ciąży 0, a pare dni temu 0,013. Rusza do góry. Ponoć to częste ze w 1 trymestrze przy wzroście beta hcg spada TSH i w 2 trymestrze powinno się uregulować ☺️
 
reklama
Cześć kobiety, witam sie kawa i was poczytam

Pytanie mam czy spicie jeszcze na brzuchu?
Nie bo mi niewygodnie, bo trochę mi bęben wywaliło od tłuszczyku, bo mi się przed ciążą przytyło... A teraz jeszcze te zmiany nasze ciążowe to Juz w ogóle. Niby nie dużo ale już mnie gniecie 😁😁😁 przed ciążą normalnie spalam na brzuchu
Hej ja właśnie dzisiaj zaczęłam 11 tydzień i śpię na brzuchu ile się da, dopóki brzuch nie wywaliło, to korzystam, bo późnej ciężko sobie pozycje znaleźć odpowiednią 😁
A i ja też czekam jeszcze na prenatalne, więc sama nie jesteś :)
Ja też czekam na prenatalne, dopiero 14 stego 😁

Też mam termin 26 grudnia lub 27 jestem 10 tyg 1 dzien a ty ?

A ja mam termin na 25 grudnia 😃😃 i 10+3 więc mamy podobnie 😍😃
 
Do góry