reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Słuchajcie ten cewnik to jest pikuś idzie to wytrzymać, zniosę wszystko tylko aby było ok
Ja pierwsza ciążę mialam Bliźniaczki ułożone pośladkowo to musiałam mieć cesarkę, za 3 lata bylam.w ciąży z synem i jak chodziłam prywatnie na wizyty to sobie u swojej doktor "zażyczyłam " cesarkę i ona mi ją poprostu zrobila ,wpisała na listę w szpitalu do cięcia i już a jak ordynator mi powiedział że mogę rodzic naturalnie to mu odpyskowalam,że mój lekarz uważa Inaczej i nie bez powodu jestem zapisana do cięcia, a kolejna ciąża w 2018 r to już z automatu cesarka🤷‍♀️
 
reklama
Nasprztalam się dzis I nazarlam obiadu, trzeba pomyśleć aby wyjść z domu
 

Załączniki

  • 20220601_140546.jpg
    20220601_140546.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 50
I takiej właśnie sytuacji boję się najbardziej



To mnie teraz zszokowalyscie... Jak lekarz może zakwestionować zaświadczenie innego lekarza? To po cholere są takie zaświadczenia jak i tak robią co chcą 😳
Podejmują ryzyko, nie powinni kwestionować, no ale... Dlatego wolałabym mieć wszystko ustawione na 100 procent wcześniej, a nie liczyć na kwalifikacje na ostatnią chwilę. Darłabym się, że zwariuję jak dopuszczą do naturalnego porodu i podam ich do sądu, może to by podziałało :p
 
Słuchajcie ten cewnik to jest pikuś idzie to wytrzymać, zniosę wszystko tylko aby było ok
Ja pierwsza ciążę mialam Bliźniaczki ułożone pośladkowo to musiałam mieć cesarkę, za 3 lata bylam.w ciąży z synem i jak chodziłam prywatnie na wizyty to sobie u swojej doktor "zażyczyłam " cesarkę i ona mi ją poprostu zrobila ,wpisała na listę w szpitalu do cięcia i już a jak ordynator mi powiedział że mogę rodzic naturalnie to mu odpyskowalam,że mój lekarz uważa Inaczej i nie bez powodu jestem zapisana do cięcia, a kolejna ciąża w 2018 r to już z automatu cesarka🤷‍♀️
Nie jesteś przypadkiem z Poznania? :p tacy lekarze to skarb
 
@Karolcia105 ja serio nie jestem za zmieszaniem nikogo do niczego. Ale za tym, żebyśmy podejmowały decyzje oparte nie tylko o lęk i złe historie...ja CC nie wspominam źle, problemy wyszły po pół roku...

@Cleo92 zależy od szpitala. Niestety, ale to nie jest tak, że będziesz miała zaświadczenia i oni Cię przyjmą na CC...są szpitale, gdzie trzeba dużo wcześniej się umawiamy, są takie, które mają swoje kwalifikacje. Do listopada masa czasu...
 
Widzę dziewczyny, ze dziś królują naleśniki i myjki do okien 🤩

Ja nienawidzę myć okien i powiem szczerze, że odkąd mieszkamy w obecnym mieszkaniu( a to już będzie 3 lata zaraz) to myliśmy okna 2 razy 😅 mamy mieszkanie przy ruchliwej ulicy, ale do tego dość spory balkon i chyba on chroni nas od tego brudu, bo wcale nie są jakieś okropne.

Co do robotów ułatwiających życie, ja ostatnio kupiłam robota sprzątającego z mopem i powiem Wam, że to jest zakup życia. Choć odkurzanie zajmuje mu dłużej, bo jeździ jakieś 25 minut, a ja robiłam to w max 7 to jednak fakt, że tylko uruchamiam go przez aplikacje i mam wszystko gdzieś i nie muszę ciągać tego wielkiego odkurzacza za sobą, ratuje mi życie ❤️ jeszcze jak pojawi się na świecie nasz mały robaczek to już w ogóle będzie zbawienie 😊

Zaraziłyście mnie tez chęcią na papite i wcale mnie to nie cieszy, bo ona jest ZA DOBRA 😅

U mnie samopoczucie tak jak pogoda, w kratkę 😞 dziś jestem już wg OM 13+2, a wg USG 13+5 i ostatnio męczą mnie bardzo migreny. Starałam się zniwelować ten ból naturalnie, ale nic mi nie pomagało, dlatego musiałam dwa dni z rzędu wziąć po tabletce Paracetamolu, bo nie byłam w stanie ani spać, ani funkcjonować 🤧
 
Jejku jak dobrze. Ja ciągle czytam o tych krwiakach, skąd one się biorą dziewczyny? Widzę, że sporo kobiet ma.
Ja nie mam pojęcia skąd to dziadostwo się bierze. Chyba taka skłonność? Czytałam, że w 1 trymestrze dosyć powszechna. Na szczęście widząc nasze forum chyba nie aż tak bardzo.
 
reklama
No tak.... Ten cewnik 🙈 tego nie przemyślałam jeszcze



O, to myślałam że szybciej to trwa 🙈 muszę się jeszcxe bardziej poedukowac zanim podejmę decyzję 🙈
Jak mogą podważyć? 😱 Powaliło ich czy co....



Kochana współczuję bardzo tego stresu :( mam nadzieję, że więcej już nie będziesz miała takich niespodzianek i od teraz będzie już tylko spokojnie! ❤️ Trzymam mocno kciuki! Najważniejsze, że z dzidzia jest wszystko okej ❤️



Oczywiście, lekarz podejmie decyzję jeżeli będą jakieś wskazania lub przeciwskazania do któregoś porodu. Z tym absolutnie nie będę się kłócić. Inaczej to jaką on decyzję za mnie może podjąć? Mój lekarz powiedział, że nie będzie mnie namawiał do SN, bo różne rzeczy nieprzewidziane mogą się stać przy porodzie i do kogo wtedy ja będę miała pretensje? Oczywiście, że do niego. Lekarz/położna mogą mi powiedzieć jak wygląda poród taki, jak taki, jakie są komplikacje przy takim i przy takim itd, ale to ja podejmuje ostateczna decyzję (oczywiście, gdy wszystko jest ok i nie ma żadnych przeciwskazań)



Podejrzewam, że mi się może wszystko jeszcze pozmieniać milion razy 🙈 teraz mam podjęta taka decyzję, a za miesiąc zmienię zdanie 🤣🙈 ale daje sobie do tego absolutne prawo 😁
Dziękuję @Cleo92
 
Do góry