reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Ojej u mnie corka tez astma.i aktualnie duszacy kaszel. U niej rozjwija sie wszysko w jeden dzien wtorek byla.w przedszkolu a wieczorem juz taki kaszel i dusznosci ze hej.
no właśnie u nas to samo . Poszliśmy spać dopiero o 2 w nocy z przerwami bo młody kaszlał . Najgorsze jest to że jemu tylko i wyłącznie pomógł trochę encorton a tak inhalacje krople i inne cuda nic kaszel jest taki aż do wymiotów 😞
Dawno Jasiu nie miał tak mocno kaszlu 😞
 
reklama
melduję, że ja też właśnie zjadłam naleśniki z serem, dżemem i truskawkami 😅 To wina forum 😁

kupiłam też pierwszy raz w tym roku czereśnie. Cena spadła do 20zł/kg, a jeszcze w sobotę widziałam za 35. Bób był za 18zł opakowanie, więc wstrzymam się jeszcze tydzień.
W czerwcu w mojej krwi będą płynąć głównie owoce😋

Rano kupiłam detektor i już został nadany.

Dzisiaj zamówiłam sobie pierwszą ciążową rzecz - kostium kąpielowy. Przebieram już nogami na myśl o basenie, bo mam pozwolenie, żeby zacząć chodzić od 2 trymestru, czyli od przyszłego wtorku 😁

PS Wszystkiego najlepszego dla naszych dzieciaczków 🥳🎁
basenu zazdroszczę.
Mi nawet nie wolno brać ciepłych długi kąpieli ❤️. Tylko szybki prysznic i koniec.
 
basenu zazdroszczę.
Mi nawet nie wolno brać ciepłych długi kąpieli ❤️. Tylko szybki prysznic i koniec.
@Cytryna* @Hol-inka
Wiecie, że ja nie wzięłam ani jednej kąpieli w wannie przez ten cały pierwszy semestr. Gdzieś przeczytałam, że lepiej nie i już mi to utknęło w głowie. Myślicie, że już mogę się wykąpać normalnie w ciepłej wodzie, nie gorącej wiadomo? Mam dziś 12+6.

Na basen nie mogę chodzić przez infekcje, dostałam zakaz od początku :(((
 
No ja właśnie doczytałam z tego rankingu, że ten kwadratowy Hobot nie dość, że linka, to jeszcze niecałe 3 min na m2 szyby. To by rozwiązywało problem żółwiego tempa. No i znowu kusi 😁 Wieczorkiem poczytam już na spokojnie :)

A co do cesarki/sn to ja od początku wiedziałam, że chcę sn, nawet nie brałam pod uwagę cesarki. I pewnie będę się za to przeklinać juz przy porodzie 😅

Ja też innej możliwości jak sn nie biorę pod uwagę.
Panicznie się boje cesarki, powikłań i babrania rany, bo brzuszek i bez ciąży mam spory.
Po porodzie synka było wszytsko ok ze mną. Żadnych boli niczego. Ja latałam a dziewczyny po cesarkach w sali zgięte w pół chodzily, jedna z bólu nawet nie mogła podnieść dziecka z wozeczka szpitalnego.
Więc ja wolę sn.
 
No właśnie, może już coś wyluzuje w tym roku ,ja rodziłam w 2018r ostatni raz i jeszcze tego gówna na szczęście nie bylo

Ja rodzilam w maju 2020...
Zero odwiedzin, dobrze że w szpitalu co byłam pozwolili na "dary od rodziny".
Każdy dzień jak boże narodzenie. A te paczki. Emocje byly duże przy rozpakowaniu każdej. I zamówienia grupowe. Padało hasło mój jedzie chcemy cos ? I chłopina biedny duże zbiorcze zamówienie dostawał.
Grunt wówczas to fajne dziewczyny na sali. Mi się udało z dziewczynami poznanymi na patologii ciąży , do dziś utrzymujemy kontakt i często się spotykamy z maluchami 🙈🙉
 
reklama
Postanowiłam że nie robię tego testu z krwi No chyba że lekarz by coś dziś sugerował ale jeśli powie że ok to nie będę się stresować zobaczymy co powie ale nastawiona jestem na nie
 
Do góry