reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Dziewczyny powiedzcie mi proszę coś więcej na temat badań SANCO, NIFT, HARMOMY. Czy robicie te badania?
Osobiście nie robiłam żadnych z tych badań i raczej się nie zdecyduję.
Drogie, dające prawie 100% pewności, że dziecko jest zdrowe lub chore. Szczegółowe informacje na temat każdego z tych badań można bez problemu znaleźć w internecie. 😜
 
reklama
Osobiście nie robiłam żadnych z tych badań i raczej się nie zdecyduję.
Drogie, dające prawie 100% pewności, że dziecko jest zdrowe lub chore. Szczegółowe informacje na temat każdego z tych badań można bez problemu znaleźć w internecie. 😜
Tak czytałam o tych badaniach ale jest ciekawa ile z was robiło tę badania, lekarz mi powiedział że ponad 2 tysiące zł
 
Tak czytałam o tych badaniach ale jest ciekawa ile z was robiło tę badania, lekarz mi powiedział że ponad 2 tysiące zł
Ja nie robiłam, uznałam, że Pappa wystarczy. Gdyby coś, odpukać, wyszło w Pappie nie tak, to zdecydowałabym się na amniopunkcję.
Co do NIPT to też czytałam artykuł poddający te badania trochę w wątpliwość, na zasadzie, że dają 99.5% pewności, ale też wady genetyczne to ok 1% wszystkich ciąż, więc gdyby NIPT absolutnie wszystkim podawał wynik "zdrowe dziecko", to i tak miałby 99% skuteczności. Jakoś tak.
 
Ja nie robilam takich badan . Tylko pappe . U nas piekna pogoda caly dzien na dworze . Jeszcze tylko jutro i w poniedzialek wizyra nie moge sie doczekac dzisiaj juz 14+4 dni objawy praktycznie wszystskie minely. Troche glupio pisac jak sie wie ze reszta na prywatnym pisze ale co tam .
 
Ja nie robilam takich badan . Tylko pappe . U nas piekna pogoda caly dzien na dworze . Jeszcze tylko jutro i w poniedzialek wizyra nie moge sie doczekac dzisiaj juz 14+4 dni objawy praktycznie wszystskie minely. Troche glupio pisac jak sie wie ze reszta na prywatnym pisze ale co tam .
spokojnie tu też jesteśmy 🙂
 
Ja nie robilam takich badan . Tylko pappe . U nas piekna pogoda caly dzien na dworze . Jeszcze tylko jutro i w poniedzialek wizyra nie moge sie doczekac dzisiaj juz 14+4 dni objawy praktycznie wszystskie minely. Troche glupio pisac jak sie wie ze reszta na prywatnym pisze ale co tam .
A nie możesz przejść na prywatny szkoda ze wszystkie razem nie jesteśmy 😒
 
reklama
No trzreba czejac nie ma innego wyjscia. Maz mnie zaskoczyl wczoraj bo pytal czy ja juz cos chce kupowac dla dziecka bo nie ma co czekac bo czas szybko zleci . A ja tak sie boje mowilam ze jeszcze troche tak od polowy ciazy zaczne juz sie rozgladac.
 
Do góry