reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Witaj. Ja chcę zrobić NIFTY PRO, wpłaciłam już zaliczkę , jeszcze będę musiała zadzwonić do nich, bo okazało się, że będę brała antybiotyk i chyba chciałabym po antybiotyku zrobić te badania tym bardziej, że nie powinno się raczej go stosować w pierwszym trymestrze, a ginekolog mi zapisał 😭
A jaki masz antybiotyk? Ja już dwa razy po 2 tygodnie brałam Amoksliklav :/ już się boję kolejnego posiewu by znowu jakaś infekcja nie wyszła
 
reklama
Wy o wyprawach a ja nawet nie wiem jak się dziecko ubiera :) jakie warstwy, co na wyjście ze szpitala itp. przede mną trochę do poczytania jednak
Ja bede miala 4 dziecko ale pierwsze zimowe . Corka wprawdzie urodzila sie pod koniec lutego ale wtedy pogody juz ladne byly . Damy rade najwazniejsze dziecka nie przegrzewac .
 
Ja bede miala 4 dziecko ale pierwsze zimowe . Corka wprawdzie urodzila sie pod koniec lutego ale wtedy pogody juz ladne byly . Damy rade najwazniejsze dziecka nie przegrzewac .
Czytałam gdzieś, że kark dziecka.sie sprawdza w celu określenia temperatury :) Jejku ale podziwiam, jesteś zaprawiona w boju, mogę spytać czy rodziłaś naturalnie całą czwórkę?
 
Ja bede miala 4 dziecko ale pierwsze zimowe . Corka wprawdzie urodzila sie pod koniec lutego ale wtedy pogody juz ladne byly . Damy rade najwazniejsze dziecka nie przegrzewac .
jeju u mnie też 4 i też pierwsze zimowe 😂 i szczerze mówiąc już się boje jak takie dziecko ubrać jak będziemy wychodzić bo reszczta jest z lata więc było cieplutko
 
Wy o wyprawach a ja nawet nie wiem jak się dziecko ubiera :) jakie warstwy, co na wyjście ze szpitala itp. przede mną trochę do poczytania jednak

nie martw się, też jestem kompletnie zielona 😅
Spokooojnie, wszystkie kiedyś miały dziecko poraz pierwszy i jakoś dawały radę, to i my damy. 😀 Jeśli chodzi o ubieranie dziecka (takiego właśnie malutkiego, w wózku) to słyszałam, że powinno mieć na sobie o jedną warstwę ubrań więcej, niż my, a ile w tym prawdy to nie wiem. 😜


Ponoć w wielu sprawach związanych z "obsługą" dziecka przydatna jest szkoła rodzenia. Zamierzacie uczęszczać?
 
Spokooojnie, wszystkie kiedyś miały dziecko poraz pierwszy i jakoś dawały radę, to i my damy. 😀 Jeśli chodzi o ubieranie dziecka (takiego właśnie malutkiego, w wózku) to słyszałam, że powinno mieć na sobie o jedną warstwę ubrań więcej, niż my, a ile w tym prawdy to nie wiem. 😜


Ponoć w wielu sprawach związanych z "obsługą" dziecka przydatna jest szkoła rodzenia. Zamierzacie uczęszczać?
Ja mam straszną awersję do porodu a z tym mi się kojarzy szkoła rodzenia, ale tam jest dużo innych tematów też, więc może po 20 tygodniu się wybiorę by posłuchać
 
reklama
Spokooojnie, wszystkie kiedyś miały dziecko poraz pierwszy i jakoś dawały radę, to i my damy. 😀 Jeśli chodzi o ubieranie dziecka (takiego właśnie malutkiego, w wózku) to słyszałam, że powinno mieć na sobie o jedną warstwę ubrań więcej, niż my, a ile w tym prawdy to nie wiem. 😜


Ponoć w wielu sprawach związanych z "obsługą" dziecka przydatna jest szkoła rodzenia. Zamierzacie uczęszczać?
ja po prenatalnych zacznę o tym myśleć 😅 ale myślę, że będę chodzić. Jestem kompletnie zielona, więc od czegoś trzeba zacząć edukację 😅
 
Do góry