reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Wy o wyprawach a ja nawet nie wiem jak się dziecko ubiera :) jakie warstwy, co na wyjście ze szpitala itp. przede mną trochę do poczytania jednak
Dolaczam do klubu, jestem kompletnie zielona 😅 Nawet te rozmiary 50 czy 56, o ktorych tu dziewczyny pisza, nic mi nie mowia. To samo chusty i nosidelka, zieleeen 🌱🌱🌱Ale doksztalcimy sie, wierze w potege internetu 😁
 
Ja mam straszną awersję do porodu a z tym mi się kojarzy szkoła rodzenia, ale tam jest dużo innych tematów też, więc może po 20 tygodniu się wybiorę by posłuchać
Nazwa właśnie jest dość myląca. 😜 Szkoła rodzenia jest też dla osób, których dotyczy cięcie cesarskie, także bez obaw. 😉 Dużo można się dowiedzieć odnośnie opieki nad noworodkiem, pierwsza pomoc itd.
Dla mnie to cenne informacje.
Dolaczam do klubu, jestem kompletnie zielona 😅 Nawet te rozmiary 50 czy 56, o ktorych tu dziewczyny pisza, nic mi nie mowia. To samo chusty i nosidelka, zieleeen 🌱🌱🌱Ale doksztalcimy sie, wierze w potege internetu 😁
50-56 to te małe ciuszki, początkowe 😜 mniejsze głównie dla wcześniaczków, chociaż różne dzieci się rodzą. 😉 Internet swoją drogą, ale szkoła rodzenia daje praktykę. Kąpiele, postępowanie w razie np. zachłyśnięcia, pielęgnacja...
 
50-56 to te małe ciuszki, początkowe 😜 mniejsze głównie dla wcześniaczków, chociaż różne dzieci się rodzą. 😉 Internet swoją drogą, ale szkoła rodzenia daje praktykę. Kąpiele, postępowanie w razie np. zachłyśnięcia, pielęgnacja...
Dzięki :) Szkołę rodzenia też mam zamiar zaliczyć. A co do tych ciuszków, to chodzi o wzrost dziecka, tak?
 
Nazwa właśnie jest dość myląca. 😜 Szkoła rodzenia jest też dla osób, których dotyczy cięcie cesarskie, także bez obaw. 😉 Dużo można się dowiedzieć odnośnie opieki nad noworodkiem, pierwsza pomoc itd.
Dla mnie to cenne informacje.

50-56 to te małe ciuszki, początkowe 😜 mniejsze głównie dla wcześniaczków, chociaż różne dzieci się rodzą. 😉 Internet swoją drogą, ale szkoła rodzenia daje praktykę. Kąpiele, postępowanie w razie np. zachłyśnięcia, pielęgnacja...
Wybiorę się do tej szkoły rodzenia coś czuję :)) bo bez tego to jeszcze krzywdę dziecku wyrzadzę. Póki co to jutro mam prenatalne usg, ale stresik mi się włącza...
 
Dolaczam do klubu, jestem kompletnie zielona 😅 Nawet te rozmiary 50 czy 56, o ktorych tu dziewczyny pisza, nic mi nie mowia. To samo chusty i nosidelka, zieleeen 🌱🌱🌱Ale doksztalcimy sie, wierze w potege internetu 😁
To ja czuje totalnie to samo 🙈 ale tez wierze w to ze uda nam się dokształcić do grudnia i ogarniemy wszystko 😁 do szkoły rodzenia tez planuje się wybrać :)
 
A jaki masz antybiotyk? Ja już dwa razy po 2 tygodnie brałam Amoksliklav :/ już się boję kolejnego posiewu by znowu jakaś infekcja nie wyszła
Symbactin na klindamycynie 😟, a po tym mam brać gynoflor. Najgorsze jest to, że w ulotce wyczytałam, że nie zaleca się stosowania w pierwszym trymestrze przez brak testów w tym okresie, a do tego może powodować grzybka .Zwariuje 🤯. Lekarz prywatny mi to zapisał. Jutro idę na NFZ zobaczę co ten mi powie . Zawsze jakieś porównanie będę miała. A co do bakteryjnego zapalenia pochwy to niestety, ale u mnie będzie się to pewnie powtarzać 🤷. Jesteś już po prenatalnych ?
 
reklama
Do góry