reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Dziewczyny jak długo czekałyscie na wynik NIFTY od pobrania? Umówiłam się na środę na pobranie krwi, niby ryzyko pośrednie a nerwy ogromne...
 
Hej, mam nadzieje, że z maluszkiem będzie wszystko dobrze, trzymam mocno kciuki. Ile musisz czekać na wyniki tego badania?


Witaj, strasznie zazdroszczę, że znacie już płeć 🥰 ja mam w przyszłym tygodniu wizytę i mam nadzieję, że uda się coś podejrzeć 🙃 ja bym na tym etapie jeszcze zmieniła lekarza, jeśli nie jesteś zadowolona. Ja moja lekarkę znalazłam na spotted mojego miasta, ktoś napisał post i dużo dziewczyn ją polecało i jestem. A prawdę zadowolona, może spróbuj poszukać w internecie, możesz wejść na stronę tego szpitala i sprawdzić po kolei wszystkie nazwiska na znanylekarz i poczytać opinie 🙂

Kurcze dziewczyny powiem Wam, że mam straszny problem z wypadającymi włosami. Zawsze miałam ale teraz to już masakra. A mówi się, że w ciąży to bujne piękne włosy 😐 Dostałam skierowanie na zbadanie poziomu żelaza i czegoś tam jeszcze i może coś wyjdzie. Na razie się jeszcze relaksuje do wtorku na wakacjach 😎 ale po powrocie muszę szybko poogarniać te badania po wizyta w czwartek.
Badanie robiłam o 10w środę,jutro środa o tak obstawiałam że będzie wynik...zobaczymy.Pielwgniarka mówiła,że od 5-7dni roboczych,w porywach do 10.
 
Cześć dziewczyny w 13tyg wyszla mi za niska glukoza lekarz powiedzial wtedy że to jeszcze nic natomiast jestem teraz w 17tyg i kazal zrobić krzywą cukrową boje sie że coś jest nie tak
Tez mialam w pierwszej ciazy niskie cukry i nie oznaczalo to cukrzycy. 59 na czczo. pielegniarka zapytala jak ja w ogole dotarlam na badanie😅 Ot taka uroda. Nie martw sie. Tymczasem witam sie z wszystkimi z terminem na 17 grudnia😊
 
Ja dzisiaj rano oddałam krew do badania, jeszcze dzisiaj miała lecieć do Chorwacji :) babeczka która ze mną rozmawiała, mówiła że do 10 dni, ale od poniedziałku idzie na urlop, mój lekarz prowadzący też na urlopie do końca miesiąca, więc podejrzewam że wynik może być później.
 
Witam wszystkie grudniowe mamy ☺ Jestem w 18 tygodniu a termin mam na 8 grudnia 🙂 Nieśmiało dołączam do wątku... Powodzenia i szczęśliwej ciąży oraz rozwiązania dla wszystkich mam 🥰
 
Ja dzisiaj rano oddałam krew do badania, jeszcze dzisiaj miała lecieć do Chorwacji :) babeczka która ze mną rozmawiała, mówiła że do 10 dni, ale od poniedziałku idzie na urlop, mój lekarz prowadzący też na urlopie do końca miesiąca, więc podejrzewam że wynik może być później.
Do Chorwacji hm...u mnie do Hongkongu...jak się znów koronawirus rozleje to po wynikach u mnie...
 
Do Chorwacji hm...u mnie do Hongkongu...jak się znów koronawirus rozleje to po wynikach u mnie...
O tu znalazłam że w Chorwacji to 6-10,a u mnie to niby już powinien być ale kto wie jak to bedzie
 

Załączniki

  • Screenshot_20220707-110742.png
    Screenshot_20220707-110742.png
    87,6 KB · Wyświetleń: 26
reklama
Myślami że wyślą do Hongkongu, ale babeczka powiedziała, że mają laboratoria na terenie UE i krew leci do Chorwacji. Robiłam a swissmedzie w Gdańsku. Cena oczywiście też wyższa niż na stronie internetowej NIFTY
 
Do góry