reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Hej , dawno tu nie zaglądałam. Napiszcie mi dziewczyny, czy czasem czujecie kłucie tak jakby w pochwie?? Już sama nie wiem czy to pochwa czy ból podbrzusza promieniujacy , ale dzis jak wyszlam z pracy to trzymał mnie do momentu powrotu do domu . Ciężko było mi.się wyprostować. Miewam te kłucia od czasu do czasu . W pracy dużo siedzę (8h
Witajcie dziewczyny, ja mam termin w zasadzie na koniec listopada, a nienawidzę tego miesiąca:( na początku ucieszyłam się, bo wychodziło że grudzień. No ale cóż, zobaczymy... czy Wy też chodzicie jak na szpilkach i to każdego dnia? Ja nie wiem czy to normalne, być w ciąży i być aż tak nerwowym? Mam wiele obaw związanych z przyszłością, tą najbliższą przyszłością. Zostanę mamą po raz pierwszy. Mam często wrażenie, że jestem z tym wszystkim sama.
Ja mam obawy , ale czy z ciąża wszystko w porzadku . Pierwszą ciaze w zeszłym roku straciłam w 9 tyg więc teraz jak się coś dzieje to wariuje. Najchętniej nie wychodzilabym od lekarza . Jeśli chodzi o obawy o przyszłość to się tak nie martwię. Może zwzg na wiek I stabilizację życiową , ale w wielu poradnikach piszą ze obawy takie jak Twoje są całkowicie normalne :)))))
 
reklama
Hej dziewczyny, witam się z wami z moją pierwszą ciąża. Termin na 15 grudzień. Jestem po jednej stracie dwa lata temu (bliźnięta jednojajowe). Pomimo, że wszystko jest jak należy, pierwsze prenatalne i pappa prawidłowe, na każdym USG maluszek jest ruchliwy i wszystkie parametry w normie, to i tak ciągle świruje. Boję się że coś się może wydarzyć złego. Wiem że niby jest już bezpiecznie i mogę się cieszyć ciąża ale co chwila się łapie na jakichś złych myślach. Nie mogę się doczekać kiedy poczuję w końcu ruchy dziecka może będę spokojniejsza 😔
Ja tez tak wariuje , tez jestem po stracie z zeszlego roku. Ciaza to piekny czas ale tez chciałabym już trzymac zdrowego dzidziusia w rękach niż stresować się byle drgnięciem.
 
Hej , dawno tu nie zaglądałam. Napiszcie mi dziewczyny, czy czasem czujecie kłucie tak jakby w pochwie?? Już sama nie wiem czy to pochwa czy ból podbrzusza promieniujacy , ale dzis jak wyszlam z pracy to trzymał mnie do momentu powrotu do domu . Ciężko było mi.się wyprostować. Miewam te kłucia od czasu do czasu . W pracy dużo siedzę (8h)

Ja od kilku dni mam takie kłucia z prawej strony brzucha, wydaje mi się że to może z przemęczenia, albo młody się tak rozpycha. Wspominałam o tym wczoraj na wizycie ale lekarka nie stwierdziła nic niepokojącego. Myślę, że może warto żebyś to skonsultowała ze swoim lekarzem?
 
Twoje kłucie w boku to pewnie więzadła, mnie też bolało i lekarka mnie uspokoiła. No ja te kłucia mam co jakiś czas więc napewno skonsultuj to z moją lekarką do której idę za 2 tyg . Teraz Byłam w szpitalu 2 dni temu wszystko niby jest ok , no cóż może faktycznie to nic poważnego.... obyyyyy
 
Twoje kłucie w boku to pewnie więzadła, mnie też bolało i lekarka mnie uspokoiła. No ja te kłucia mam co jakiś czas więc napewno skonsultuj to z moją lekarką do której idę za 2 tyg . Teraz Byłam w szpitalu 2 dni temu wszystko niby jest ok , no cóż może faktycznie to nic poważnego.... obyyyyy
a do kiedy zamierzasz pracować? Ja też twardo chodzę do pracy ale ostatnio coraz gorzej mi wysiedzieć, boli mnie w plecach, strasznie mi duszno, mimo klimatyzacji. Uznałam że jeszcze 2 tygodnie i chyba czas sobie odpuścić.
 
Ja od kilku dni mam takie kłucia z prawej strony brzucha, wydaje mi się że to może z przemęczenia, albo młody się tak rozpycha. Wspominałam o tym wczoraj na wizycie ale lekarka nie stwierdziła nic niepokojącego. Myślę, że może warto żebyś to skonsultowała ze swoim lekarzem?
Twoje kłucie w boku to pewnie więzadła, mnie też bolało i lekarka mnie uspokoiła. No ja te kłucia mam co jakiś czas więc napewno skonsultuj to z moją lekarką do której idę za 2 tyg . Teraz Byłam w szpitalu 2 dni temu wszystko niby jest ok , no cóż może faktycznie to nic poważnego.... obyyyyy
 
a do kiedy zamierzasz pracować? Ja też twardo chodzę do pracy ale ostatnio coraz gorzej mi wysiedzieć, boli mnie w plecach, strasznie mi duszno, mimo klimatyzacji. Uznałam że jeszcze 2 tygodnie i chyba czas sobie odpuścić.
Tak , ja też podobnie:))) jeszcze tydzień i idę na urlop , a po urlopie zacznę l4 , mnie brzuch pęcznieje od tego siedzenia , poza tym ostatnio denerwuje mnie kierownik , a przecież nie możemy się denerwować:)))
 
reklama
A czy są tu dziewczyny z okolic Trójmiasta?
Potrzebuje namiar na dobrego diabetologa.
Dzisiaj robiłam krzywa cukrowa, wynik na pograniczu normy i lekarz prowadzący zalecił konsultacje.
Niestety nie znam nikogo kto ma cukrzycę i mógłby polecić mi jakiego specjalistę.
 
Do góry