reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

9.12.2022 mój synuś Mikołajek przyszedł na świat za pomocą nagłego cięcia cesarskiego zwzg na brak wód plodowych . Na szczęście z maluszkiem wszystko dobrze jesteśmy już w domku. Pozdrawiamy serdecznie, Wesołych Świąt dla Was wszystkich :))))))
 
reklama
Ciekawe jak tam na zamkniętym dziewczyny się rozdwajają. Dajcie znać! Helloooł 😂
Hej Dziewczyny. Przede wszystkim gratulacje dla wszystkich Mam, które poznały już swoje pociechy 🥰. Jeśli chodzi o grupę zamknięta to na ok 50 osób zostało ok 15 do rozpakowania więc idzie nam dość sprawnie rzekłabym 😁. Maluszki są piękne i zdrowe 😊. Mamy też dochodzą powoli do siebie. Dziękujemy, że pytasz! Ja osobiście urodziłam dokładnie w Mikołajki o 0:45, 56cm, 3570g, 10/10 synka a termin miałam na 29.11 więc mamy Aleksandra Mikołaja... 🥰 Poród SN.
 
Hej Dziewczyny. Przede wszystkim gratulacje dla wszystkich Mam, które poznały już swoje pociechy 🥰. Jeśli chodzi o grupę zamknięta to na ok 50 osób zostało ok 15 do rozpakowania więc idzie nam dość sprawnie rzekłabym 😁. Maluszki są piękne i zdrowe 😊. Mamy też dochodzą powoli do siebie. Dziękujemy, że pytasz! Ja osobiście urodziłam dokładnie w Mikołajki o 0:45, 56cm, 3570g, 10/10 synka a termin miałam na 29.11 więc mamy Aleksandra Mikołaja... 🥰 Poród SN.
gratulacje dla Ciebie i dziewczyn. No i trzymam kciuki za resztę czkających. Dzięki za odp.
 
Czy mogłybyście napisać coś więcej o tym jak zaczął się u was poród i jak rozpoznałyście że to już trzeba jechać do szpitala? Mam daleko do szpitala więc martwię się czy wyczuję odpowiedni moment...
 
reklama
Do góry