reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
próbuje, ale jeszcze pierwszych samodzielnych kroków nie zrobił. Mam znajomą której dziecko z października jeszcze nie chodzi. U mojego kuzyna jedno z dzieci zaczęło chodzić jak miało 14 miesięcy, a drugie jak miało 15 miesięcy. Także, ja podchodzę narazie do tego na spokojnie. Część dzieci z grupy grudniowej już chodzi. Z tego co kojarzę troje to już ładnych kilka miesięcy śmiga.
No moja od miesiąca śmiga a znajomych mały pół roku starszy dopiero zaczyna.
 
no właśnie i chyba dziecko ma czas do 18 miesiąca. Potem już można się zacząć martwić. Przynajmniej tak mówili na szkołę rodzenia.
Generalnie ja to wiem. Zwłaszcza, że mój młody urodził się miesiąc wcześniej, był rehabilitowany bobathami i nadal ma rozlazłe mięśnie brzucha. Ale wszyscy już stękają, że ma 13mcy i nie jest zainteresowany chodzeniem tylko przy meblach.
 
Generalnie ja to wiem. Zwłaszcza, że mój młody urodził się miesiąc wcześniej, był rehabilitowany bobathami i nadal ma rozlazłe mięśnie brzucha. Ale wszyscy już stękają, że ma 13mcy i nie jest zainteresowany chodzeniem tylko przy meblach.
mój bratanek jest z października i dalej nie chodzi 🤷‍♀️ też był wcześniakiem, urodził się miesiąc wcześniej.
 
Generalnie ja to wiem. Zwłaszcza, że mój młody urodził się miesiąc wcześniej, był rehabilitowany bobathami i nadal ma rozlazłe mięśnie brzucha. Ale wszyscy już stękają, że ma 13mcy i nie jest zainteresowany chodzeniem tylko przy memeblach.
Bym tym wszystkim powiedziała, że jak wspaniale, że oni albo ich dzieci urodzili się z dyplomem AWF xd.
 
Generalnie ja to wiem. Zwłaszcza, że mój młody urodził się miesiąc wcześniej, był rehabilitowany bobathami i nadal ma rozlazłe mięśnie brzucha. Ale wszyscy już stękają, że ma 13mcy i nie jest zainteresowany chodzeniem tylko przy meblach.
w ogóle się tym nie przejmuj. Mój też chodzi tylko przy meblach, czasem się puści ale za chwilę pada na dupę ( jest z początku grudnia). Mały też się urodził miesiąc wcześniej, też mieliśmy rehabilitacje. Fizjo powiedziała, że jest wszystko w porządku. Jeżeli jesteś mocno zmatwiona można oczywiście skonsultować z fizjo. To ona się zna, a nie wszyscy eksperci doradcy 😉A takie teksty też czasem słyszę i nauczyłam już się mieć je gdzieś 😉
 
reklama
Do góry