reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
W rodzinie nie mamy bliźniąt więc to by była niespodzianka . Tyle się naczytałam,że w głowie mam same czarne scenariusze.
musimy myśleć pozytywnie!
tez mam duży przyrost, kalkulator wyliczył mi 327% 🤭 moja prababcia miała brata bliźniaka, więc w sumie prawdopodobieństwo jest całkiem spore ☺️
Troszkę mnie ta perspektywa „przeraża”, bo w lipcu biorę ślub, sukienka już gotowa i boje się, ze przy bliźniakach brzuszek szybciej będzie większy i się nie zmieszczę 😅
 
Doktorek napisał, żebym na 13 kwietnia się umówiła, więc wtedy będzie 6+3 to już będzie okej. Stwierdziłam, że nie będę umawiać się wcześniej i panikować tylko poczekam 🙈


Cudownie! ❤️❤️ No i piona! Ja też idę 13 kwietnia ❤️ już tak bardzo nie mogę się doczekać! 😍
Fajnie zobaczymy czy tego samego dnia będziemy widzieć takie same efekty 😀
 
musimy myśleć pozytywnie!
tez mam duży przyrost, kalkulator wyliczył mi 327% 🤭 moja prababcia miała brata bliźniaka, więc w sumie prawdopodobieństwo jest całkiem spore ☺️
Troszkę mnie ta perspektywa „przeraża”, bo w lipcu biorę ślub, sukienka już gotowa i boje się, ze przy bliźniakach brzuszek szybciej będzie większy i się nie zmieszczę 😅
Takie przyrosty w ciążach na początku są na szczęście normalne i przy jedynaku :) ale to musi być niespodzianka, na usg zobaczyć bliźnięta :)
 
Fajnie zobaczymy czy tego samego dnia będziemy widzieć takie same efekty 😀
Noo 😁 a na którą godzinę masz? Ja na 8:40
Takie przyrosty w ciążach na początku są na szczęście normalne i przy jedynaku :) ale to musi być niespodzianka, na usg zobaczyć bliźnięta :)
Ja cały czas myślę o tym, że mogę zobaczyć, bo mi te dwa pęcherzyki pękły, więc szansa jest.. Za 2 tygodnie się dowiem. To będzie najdłuższe 2 tygodnie w moim życiu 🙈
 
Noo 😁 a na którą godzinę masz? Ja na 8:40

Ja cały czas myślę o tym, że mogę zobaczyć, bo mi te dwa pęcherzyki pękły, więc szansa jest.. Za 2 tygodnie się dowiem. To będzie najdłuższe 2 tygodnie w moim życiu 🙈
a chciałabyś bliźniaki? Ja mam wizytę w poniedziałek i choć szanse są niewielkie, bo to dopiero 5 tydz będzie, to mam nadzieje, ze coś będzie widać ❤️
Może zrobimy na pierwszej stronie taki edytowalny post z terminami naszych wizyt? Na marcówkach 2022 dziewczyny tak robiły :)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Chciałabym się nieśmiało przywitać 🤚 U mnie dzisiaj 13 dzień po owulacji (miałam 4 monitoringi w tym cyklu 😅)
Beta z poniedziałku (10dpo): 20,2
Beta z wczoraj (środa, 12dpo): 68,8

Pierwszy lepszy kalkulator w internecie pokazał mi termin na 9.12.
Jestem po 3 poronieniach w ciągu ostatnich 3 lat. Zrobiłam pełną diagnostykę niepłodnościową i teraz jestem obstawiona lekami od ginekolog i immunologa. Same przygotowania do ciąży to były miesiące zdrowej diety, aktywności fizycznej, tona suplementów i takie tam 🙈
Bardzo się cieszę, ale przez moją przeszłość traktuję tę ciążę na chłodno.
 
Do góry