Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
JaPytanie czy jest jakaś mamusia która prowadzi ciążę w Niemczech?
27.049 maj![]()
o to to! Ja mam dokładnie tak samoja tez tak mam dziewczyny! Mdłości okropne, z tym, ze ja cały czas właśnie jem, żeby te mdłości pokonać. Czuje się głodna co 15 minut![]()
U mnie ostatnie dwa dni również spokojne (obym nie zapeszyła)A ja wreszcie obudziłam się bez mdłości! Tak można żyć![]()
bardzo mi przykro. Ściskam mocnoDziewczyny, chciałam się z Wami pożegnać i życzyć Wam bijących serduszek, jak najmniej mdłości i najlepszych prezentów pod choinkę w tym roku!
U mnie niestety poronienie, w niedzielę trafiłam do szpitala, prawdopodobnie było puste jajo, bo w 6+5 brakowało wciąż zarodka i serduszka. Poza tym gorączka, biegunka.. Poronienie samoistneczuję teraz mega pustkę, ale mam ogromne wsparcie i dobre nastawienie na przyszłość!!
To była pierwsza ciąża
Trzymam za Was kciuki, dbajcie o siebie![]()