reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Cześć dziewczyny, trzymam za wasze wizyty kciuki 😍a rozgladałyście się może za szkołą rodzenia ? Mi koleżanka mówiła ze do któregoś tygodnia trzeba ale może w jej mieście tak jest, ja szukam czegoś we Wrocławiu
Ja też jestem z Wrocławia ;). Powiem szczerze że jeszcze nie rozglądałam się, myślałam że to dopiero zajęcie na 2 trymestr? Na razie czekam do prenatalnych, mam 23.05 wraz z kolejną wizytą z karty ciąży u lekarza prowadzącego i myślę że jeśli tam wszystko będzie dobrze to dopiero zacznę się interesować kolejnymi etapami. Oby tylko mdłości minęły... dzisiaj mam 9+5. Lekarz z Luxmedu na szczęście dał mi kolejne zwolnienie do 23maja włącznie właśnie...
 
ile osób przed tobą? Opóźnienia wskazują na dokładność lekarza, zawsze tak to tłumacze zwłaszcza u ginekologa. Czekaj czekaj! Zaraz będziesz cieszyć się do tego monitora! ❤️
a mi się wydaje że opóźnienia właśnie świadczą źle o lekarzu. Sporadycze ok rozumiem bo zawsze może ktoś wskoczyć z doskoku, moze się coś stać. Ale nagminne świadczą o nieposzanowania pacjenta. Ja w pierwszej ciąży chodziłam do lekarki i co wizyta czekałam w poczekalni po 5h. Okazywało się że na ta samą godzinę co ja było umówionych kilka osób. Do obecnego lekarza zawsze wchodzę na ta godzinę co byłam umówiona, max. 5 min. Poślizgu. W rejestracji mi powiedzieli że doktor na każdą pacjentkę przeznacza średnio 20 min. I 5 min. Przerwy między pacjentkami. Dlatego tak to fajnie idzie. I pacjentki spokojne i on.
Jestem po 😍😍😍😍
Wszystko ksiazkowo, mamy serduszko, popłakałam się 🥹🥹🥹🥹
Następna wizyta 30.05, prenatalne 13.06 🥹🥹🥹
cudownie. Gratuluje.
Dziewczyny jak u Was z robieniem obiadów ?
Mięso bym jadła kilogramami przegryzając czekolada ale mniejsza , najgorsze smażenie albo gotowanie tego 🤢 no tak mi źle od paru dni 🤢
u mnie ciężko. Raz że plecy bolą, dwa że dźwiga mnie. Także przez najbliższy miesiąc musimy jeść dania które robią się szybko albo zupy a w drugim trymestrze będzie lepiej , tak myślę. Mąż mówi żeby zamawiać coś ale szkoda kasy.
Jogurty wczoraj kupiłam bo kiełbaski też bleee
o ja też jem dużo jogurtów
 
Cześć dziewczyny, trzymam za wasze wizyty kciuki 😍a rozgladałyście się może za szkołą rodzenia ? Mi koleżanka mówiła ze do któregoś tygodnia trzeba ale może w jej mieście tak jest, ja szukam czegoś we Wrocławiu
od 21 tygodnia jak dobrze pamietam. Ja się zapisuje, bo mam tam jednocześnie położna :) rodziłam córkę dwa lata temu, a położna przez cały rok mnie wspierała nawet z głupimi problemami :) wracam do niej jak boomberang. :)
 
od 21 tygodnia jak dobrze pamietam. Ja się zapisuje, bo mam tam jednocześnie położna :) rodziłam córkę dwa lata temu, a położna przez cały rok mnie wspierała nawet z głupimi problemami :) wracam do niej jak boomberang. :)
Ty chyba też jesteś z Wrocławia? O jakim miejscu mówisz konkretnie? 🙂
 
reklama
Do góry