reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Dziewczyny, czy po cytologii miałyście kiedyś takie mikroplamienie? Wczoraj przy pobraniu wymazu na tym patyku widziałam podbarwienje, a teraz byłam w łazience a tam śluz taki no podbarwiony. Powiedzcie ze nie mam się martwić? :(
 
Dziewczyny, czy po cytologii miałyście kiedyś takie mikroplamienie? Wczoraj przy pobraniu wymazu na tym patyku widziałam podbarwienje, a teraz byłam w łazience a tam śluz taki no podbarwiony. Powiedzcie ze nie mam się martwić? :(
tak to normalne bo szczoteczka zdrapuje naskórek więc spokojnie
 
no proszę!!! Gdzie chodzisz do lekarza?
Profemina w Gdyni :) mają fajny sprzęt, lekarz na razie mi nie podpadl ale raczej do problematycznej ciąży średnio się nadaje :p no ale leki wypisuje także będę tam prowadzić ciążę :) no i równolegle chce chodzić do gina na NFZ i wyciągać wszystkie możliwe skierowania skoro mi się należą :p
 
Hej dziewczyny, wyszłam na panikarę:)
Ja już po pierwszym usg. 7+3 dokładnie, tak jak w apce :) Wg ginekog rozmiar prawidłowy i serduszko bije idealnie. Ale jestem szczęśliwa 😍
Nie wierzę🥰 tylko się cieszyć, ze nie mam już żadnych objawów😜
85E09EC7-8F9B-4968-8116-BFF5F4595F8A.jpeg
 
Hej dziewczyny, wyszłam na panikarę:)
Ja już po pierwszym usg. 7+3 dokładnie, tak jak w apce :) Wg ginekog rozmiar prawidłowy i serduszko bije idealnie. Ale jestem szczęśliwa 😍
Nie wierzę🥰 tylko się cieszyć, ze nie mam już żadnych objawów😜 Zobacz załącznik 1398353
kolejna zabka! ❤️❤️pięknie! Ciesz się. Ze nie ma objawów! ❤️
 
reklama
Do góry