reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Hej! Również nieśmiało się przywitam jednak troszkę na chłodno. Nie dociera to do mnie. Dokładnie rok temu Miałam poronienie zatrzymane w 9tc. Po badaniach wyszły mi mutacje PAI i MTHR heterozygotyczne. I wczoraj zobaczyłam dwie kreski, nie mam żadnych objawów. I czekam na info od ginekolog kiedy pierwsza wizyta:)

Byłam tu na grupach ale jakis miesiac temu dałam sobie spokój i nie czytałam. Może temu dla mnie to taki szok?

Trzymam za wszystkie kciuki, bo jakby nie było te pierwsze 3 miesiące najwazniejsze i wiem, ze rok temu nie miałam takiej świadomości jaka mam teraz..
Ściskam, u mnie też poronienie w 9 tyg w styczniu tego roku :(
 
reklama
Ból brzucha, czasami zgaga, delikatne mdłosci, cycki.. Mam ochotę je odciąć. Też jak holinka padam wcześniej, a najbardziej co mnie śmieszy to to, że cały czas mi się odbija 🙈
właśnie u mnie ból brzucha, dziwne uczucie "ciagnięcia" w dole 🙂 i trochę cycki. Mdlości poki co zero😄 i szybko padam plus drzemka po pracy musi być 😴😴
 
Ja niestety wczoraj trafilam do szpitala- podejrzenie ciąży pozamacicznej.... w sobotę mam się zgłosić znowu na badania.
Dzis ide do kliniki mojego gina prywatnie zasięgnąć drugiej opinii...
O kurcze :(
Bardzo mi przykro i jednak dalej trzymam kciuki by okazało się że to nie to
 
Hej jestem w 5tyg ciąży i dziś mi BetaHcg wyszło ponad 4000 to może byc ciąża mnoga ? Dodam że jeszcze nie bylam u Ginekologa
 
reklama
Hej jestem w 5tyg ciąży i dziś mi BetaHcg wyszło ponad 4000 to może byc ciąża mnoga ? Dodam że jeszcze nie bylam u Ginekologa
kiedyś znalazłam taką tabelkę (załącznik). Oceń ile dni jesteś mniej więcej po owulacji i zerknij, czy się mieścisz w widełkach.
Ale wynik fajny ☺️
 

Załączniki

  • BC50A295-2209-4F5F-A2DD-953F3BD424D4.jpeg
    BC50A295-2209-4F5F-A2DD-953F3BD424D4.jpeg
    294,3 KB · Wyświetleń: 100
Do góry