reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Tak czytam Wasze wiadomości o teście PAPPA i sama zaczęłam mieć w ogóle wątpliwości co do robienia tego... Ja będę panikować i stresować się na bank. A jak to statystyki to po co to w ogóle robić?
mi lekarz kiedyś na badaniach prenatalnych powiedział że w większości to program szacuje patrząc na wiek, poprzednie ciążę i to są tylko statystyki. Ja też się boje po tych moich wcześniejszych ciążach co mi tam może pokazac to prenatalne. Pappy bym w ogóle nie robiła ale jak mam wszystko darmowe to już będę robić chyba.
Hmm, wypada mi podobnie, ale bałam się jeszcze zapisywać 😱🙈 13.05.ide tam na USG „zwykle” i chciałam się wtedy umówić na prenatalne. Mowisz ze taka kolejka 😱😱

Kolejka nie kolejka, przyjąć muszą. Ja mam 16 maja wizytę u gina(będę wtedy 11 tydzień) i dopiero wtedy da mi skierowanie na prenatalne.
Mam nadzieję że to moja wyobraźnia i jutro wyjdę na panikarę🤗

Trzymam kciuki.
Mi też głowa pracuje strasznie🤦 dziś robiłam grafik i tak się macam po cyckach i panika bo nie bolą w ogóle, a bolaly przy samym oddychaniu. Ale po 4h jak się przespałam i wstałam z ogromnymi mdłościami i bólem piersi aż przy szyi tak uspokoiłam się, zobaczymy na jak długo.
 
O, to tanio masz Pappa, u mnie £150 a Nifty £400, prawie 3x tyle ale roznica w cenie nie az tak razaca, jak 125 zl vs 2500 zl. Badania prenatalne ogolnie sa stresujace, dla mnie to najgorszy stres w calej ciazy, ale chce je zrobic bo wiem, ze bez tego stresowalabym sie do samego konca.

Ale to chyba za samą krew? 🤔
Tak tak 125 zł to chodziło mi o samą krew, w Diagnostyce u mnie sprawdzałam.
Teraz sprawdziłam jeszcze wolną podjednostkę bety to też 125 zł.
Czyli 250 zł za sama krew +usg 400 zł u mnie.
 
Hej dziewczyny, nie odzywałam się chyba ponad tydzień. Moje ciążowe objawy zniknęły jakiś czas temu. Nic nie pisałam, nie chciałam Wam tutaj narzekać i panikować.
Bóle jak na okres skończyły się chyba z 2 tyg temu.Ból piersi tak z półtora tygodnia temu, a mdłości z tydzień temu. Jedynie odczuwam dziwne kłucia w pochwie co jakiś czas. No i nie mogę spać , ale to na bank wina odstawienia tabletek nasennych, a nie samej ciąży.

Martwię się bardzo. Jutro wizyta.
Z OM będzie wtedy 8+1. Z apki 7+3.
Nie miałam możliwości zrobienia bety, jak już Wam pisałam, wiec nawet nie wiem czy ciąża była/jest w macicy.
Dodam, ze staramy się dość długo, partner miał badanie nasienia w marcu i miał tylko 2% prawidłowych plemników. Dolna granica to 4%. Po tych wynikach się załamaliśmy. Czytałam codziennie przez tydzień o invitro, po czym zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny. 😍
Dlatego się tak bardzo boję, że nic z tej naturalnej ciąży nie będzie.
Chciałabym bardzo powiedzieć kilku osobom o ciąży, jeśli usłyszę jutro serduszko. 🥰Ale mam złe przeczucia. 😞Jedyne co mnie pociesza to to, ze nie miałam do tej pory żadnych brązowych plamień czy krwawień.

Trzymajcie kciuki za jutro 🥰. Taaaak się stresuję😢
 
reklama
Do góry