reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Mnie też tak na wieczór wywala. :-) Chodź i tak już ładnie widać , z tym że to 3 ciąża ❤️:-) w pierwszej ciąży też długi , długo nie bylo nic widać a teraz boję się końca 😛😁 Brzuszek po dobrym obiedzie 😁
 

Załączniki

  • IMG_20220528_225458.jpg
    IMG_20220528_225458.jpg
    699,7 KB · Wyświetleń: 90
to luxmed, tak? Ja miałam przeboje z medicover w warszawie w pierwszej nieudanej ciąży. Usg miałam u samych niemiłych, gburowatych typków (oczywiście lekarz prowadzący bez usg 🤦🏼‍♀️)
Pewnie masz już umówioną wizytę, ale widzę, że moja lekarz od prenatalnych ma jeden termin na rano na wtorek. Oprócz tego, że jest ginekologiem, jest też genetykiem i jest bardzo utytułowana. Przyjmuje m.in. w Premium Medical na Wiatracznej nie tylko na usg, ale też na konsultacje genetyczne.
U mnie robiła i przez brzuch i transwaginalnie w 12+0. Piszę jakbyś szukała dobrego lekarza/kogoś z polecenia. Trzymam kciuki 😘
O kim mowisz? Podasz nazwisko :) ja też Wawa 😊
 
Wow dziewczyny, aż sprawdziłam i u mnie to wygląda jakbym zjadła większy talerz spaghetti 😅 Mój maluch chyba postanowił się wciskać w stronę kręgosłupa. Pierwsza ciąża, 13+0.
Śliczne macie brzuszki 😍
To mój brzuch wyglada podobnie i mamy, ostatnio się zastanawiałam ze taki tylko spiczasty mam na dole czy to w porządku ale jak masz podobny to mnie pociesza ze ok 😁 u mnie się właśnie okazało ze małe jest na tylnej ścianie macicy to może to ma wpływ ze brzuch nie taki duży od razu, kto wie 🤔🙂
Jakby któraś miała ochotę na goferka zapraszam 🙂
Ojej, przede mną jakby taki gofer leżał to dwa razy nie mów 😍😅
 
Dziewczyny czy wy tez macie obsesje na punkcie jedzenia? Ja wszystko co wkładam do ust sprawdzam w internecie czy można w ciąży, wszedzie mi się wydaje ze może być alkohol i nawet ocet spirytusowy mnie przeraża przez ten spirytus w nazwie. Wszystkie dodatki E… filtruje przez Google czy nie zaszkodzą ciąży. Już mnie to męczy ten cały stres…
Szczerze to w ogóle tak nie robię. Jem czasem w Maku. Unikam alkoholu, surowego mięsa i parzę warzywa i owoce ale jem wszystko inne na co mam ochotę.
 
Jakby któraś miała ochotę na goferka zapraszam 🙂
O matko jakie pychotki!!!
Ja dzisiaj poszłam na drzemkę z moim synkiem wstajemy, A na dole czekaly na nas placki ziemniaczane🥰 taka miałam ochotę od kilku dni i tatuś nam zrobil😁 uwielbiam ze śmietana, albo twarożkiem, albo z cukrem😁

Teraz leżę i mam ochotę na serek camembert ale chyba już przesada bo jeszcze 10min temu było mi niedobrze 😁
 
reklama
O tak no są też plusy, do końca chodziłam w swoich normalnych spodniach. Normalnie sznurowalam buty itp
ojej 😁
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 13kg i butów nie umiałam sznurować 🤣
W kolejnych już na lajcie brzuch nie taki duży ale za to spojenie 😣nw 3 już chodzić nie umiałam bo te spojenie bolało , teraz już 13+1 i odczuwam je już 😦

A jak twoje samopoczucie? Nadal bez objawów ? Tzn jakieś mdłości itp ?
 
Do góry