reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Będzie nowy taki jak tu wątek, ale można do niego stworzyć inne tematyczne np o wózkach czy czymkolwiek innym i nie trzeba będzie szukać czegoś lub wertować ogólnego tylko pisać na temat w różnych. Dołączam zdjęcie jak to wygląda.
O jeny, to ja już się pogubię 🙈🙈 i cały dzień będę siedzieć na forum 😂🤣
 
reklama
Hej jaka dostalas insuline ? O ktorej masz podawac ? Od ilu jednostek masz zaczac.
Dostałam Gensulin N, na instrukcji od lekarza mam pomiędzy 21 a 22. Zaczynam od 5 jednostek. Jak glukometr rano na czczo pokaże, że mam 90 to już wieczorem mam podnieść o 1 jednostkę. Jak 89 to już ok i zostaje przy tym co było. Dzisiaj po insulinie mialam 86 czyli pięknie.
 
W ogóle dziewczyny slyszalyscie o tym że żeby badania prenatalne były wiarygodne trzeba robić USG w tym samym dniu co pappe? Wczoraj mi o tym kuzynka mówiła bo jej przyjaciel robi specjalizację z gibekologii. Tak mnie to zaciekawilo że poczytałam na necie i faktyczny tak powinno się robić w tym samym dniu
Ja tak mam :)
 
Witam. Dzień dobry🥰 ja już od prawie godziny na nogach😒 tak mi się dziś nie chce do pracy... U mnie makijaż trwa może z 5 minut i jak tylko zbliża się wiosna / lato bardzo lubię sięgać po krem bb z Missha. Ma filtr idealny na ciepłe dni. Krycie też jest dobre a buzia wygląda świeżo 😁
PS. Nie nie to nie lokowanie produktu 😅😘
Miłego dnia wszystkim i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty😘
też uwielbiam ten krem ♥️ ale pod spód i tak nakładam spf bo wydaje mi się , że taka ochrona w tej ilości to za mało 🤔 musiałoby się dużo tego na buzie nałożyć
 
Widziałam te brzuchy niektórych dziewczyn to ja tam nic nie mam zbytnio, trochę takie leciutkie zaokrąglenie, a to 13 tydzień leci hmm nie wywroże, muszę czekać do 7 czerwca wrrr
To i ja mam mały brzuch :) bylam na komunii z kuzynka która ma termin na polowe grudnia czyli tydz dalej ode mnie a brzuch ma spokojnie 2 razy większy niż mój 🙈 moja mama mi mówi ze te pierwsze miesiące to praktycznie płaska była także to nie ma reguły :)
 
W ogóle dziewczyny slyszalyscie o tym że żeby badania prenatalne były wiarygodne trzeba robić USG w tym samym dniu co pappe? Wczoraj mi o tym kuzynka mówiła bo jej przyjaciel robi specjalizację z gibekologii. Tak mnie to zaciekawilo że poczytałam na necie i faktyczny tak powinno się robić w tym samym dniu
Jak tak robiłam (tzn. krew w poniedziałek, usg we wtorek), ale... gdzieś widziałam tekst, że najlepiej robić w 10 tyg! I bądź człowieku mądry :D
 
Nie ma już Sanco Plus. Teraz jest ten całogenomowy w cenie zwykłego (na formularzu musisz zaznaczyć, że chcesz ten). Ja robiłam w Premium Medical, ale polecam sprawdzić inne miejsca, bo okazało się, że u nich czas oczekiwania to 10 dni roboczych, gdzie Sanco reklamuje 5/6 dni roboczych. Ja dostałam w 9 dniu, no ale poszłam na pobranie w skończonym 10 tyg. My poznaliśmy już płeć ☺️
Ok, dziękuję. Właśnie szukałam info o sanco plus i na ich stronie nie ma czegoś takiego dlatego dopytuję. Muszę tam zadzwonić i wypytać o szczegóły. Już przebieram nogami żeby to zrobić, ale chyba poczekam do piątku do prenatalnych czy diagnoza się potwierdzi z tym NT. :( W sumie nawet jak się nie potwierdzi to zrobię bo jakiś powód tego podwyżsoznego NT w 11 tygodniu musi być ;/ No i przy okazji poznam płeć mimo, że raczej czuję że to chłopak :)
 
Dziewczyny ja juz po villocentesi. Dzisiaj pełen odpoczynek. Fasolka urosla ksiazkowo. Próbowałam patrzeć na wyrostek ale ta pani doktor ciągle zmieniała stronę. Ale wydaje mi się, że był sporo podniesiony 💙 najważniejsze aby zadzwonili w przyszłym tygodniu i powiedzieli mi, że fasolka jest zdrowa 🍀🍀🍀
 

Załączniki

  • IMG_20220531_105120_edit_124692110841910.jpg
    IMG_20220531_105120_edit_124692110841910.jpg
    810,1 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Do góry