reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Hej wszystkim. Jak się macie ? Jak się czujecie ??? Ja się stresuję od dwóch dni , bo mocno szarpnęłam mojego psa żeby mi kota nie pogonił, a pies waży ponad 30 kg i teraz odchodzę od zmysłów. Dobrze że jutro mam wizytę u lekarza , mimo że byłam we czwartek , ale obawa jest silniejsza no i idę zweryfikować moje wyniki z badania prenatalnego .
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi proszę coś więcej na temat badań SANCO, NIFT, HARMOMY. Czy robicie te badania?
Do mnie zadzwonili z gyncentrum i na podstawie "wywiadu " no i mojego wieku (W lipcu kończę 36) stwierdzili że mam duże predyspozycje do wad genetycznych szczególnie zespołu downa, zaproponowali mi nifty za 2000 zl , ale moja znajoma mówi że jeśli przeziernosc karkowa i inne parametry sa w normie to nie na sensu sie kosztować. Jutro idę do mojej ginekolog dopytać o wszystko.
 
Hej wszystkim. Jak się macie ? Jak się czujecie ??? Ja się stresuję od dwóch dni , bo mocno szarpnęłam mojego psa żeby mi kota nie pogonił, a pies waży ponad 30 kg i teraz odchodzę od zmysłów. Dobrze że jutro mam wizytę u lekarza , mimo że byłam we czwartek , ale obawa jest silniejsza no i idę zweryfikować moje wyniki z badania prenatalnego .
Długo się tutaj nie udzielam, ale u mnie... u nas 🤭 wszystko dobrze, na ten moment oprócz bólu pleców przy dłuższym siedzeniu w jednej pozycji i rosnącego brzucha to nawet nie powiedziałabym, że jestem w ciąży 😅 A co do tej sytuacji z pieskiem to nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze! Dziecko jest tam dobrze chronione 😊
 
Długo się tutaj nie udzielam, ale u mnie... u nas 🤭 wszystko dobrze, na ten moment oprócz bólu pleców przy dłuższym siedzeniu w jednej pozycji i rosnącego brzucha to nawet nie powiedziałabym, że jestem w ciąży 😅 A co do tej sytuacji z pieskiem to nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze! Dziecko jest tam dobrze chronione 😊
Boziu no mam nadzieję, wiem że jestem przewrazliwiona, ale ten typ już tak ma 🙂... 🙂... jesli chodzio ból pleców. To u mnie to dziwnie wyglądało . Dwa dni temu no może trzy , obudziłam się rano z tak kosznarnie pulsującym bólem pleców, nie wiedziałam co się dzieje . I to było tyle. Ból trwał z jakieś pół h . Ja też mam pracę siedzącą, ale oprócz tego jednego razu po bólu pleców ani śladu 😶
 
Długo się tutaj nie udzielam, ale u mnie... u nas 🤭 wszystko dobrze, na ten moment oprócz bólu pleców przy dłuższym siedzeniu w jednej pozycji i rosnącego brzucha to nawet nie powiedziałabym, że jestem w ciąży 😅 A co do tej sytuacji z pieskiem to nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze! Dziecko jest tam dobrze chronione 😊
Poza tym mój termin z daty miesiączki też wypada na 7go 😁😁😁😁☺☺☺🤗🤗🤗
 
Hej wszystkim. Jak się macie ? Jak się czujecie ??? Ja się stresuję od dwóch dni , bo mocno szarpnęłam mojego psa żeby mi kota nie pogonił, a pies waży ponad 30 kg i teraz odchodzę od zmysłów. Dobrze że jutro mam wizytę u lekarza , mimo że byłam we czwartek , ale obawa jest silniejsza no i idę zweryfikować moje wyniki z badania prenatalnego .
Nie stresuj się, wszystko powinno być ok. Mam pieska, który waży ok. 45 kg. Wychodzę z nim codziennie i też zdarza się, że nie ja pieska, a piesek mnie szarpnie. 😉
Obawy rozumiem, także jak masz możliwość to weryfikuj.
Do mnie zadzwonili z gyncentrum i na podstawie "wywiadu " no i mojego wieku (W lipcu kończę 36) stwierdzili że mam duże predyspozycje do wad genetycznych szczególnie zespołu downa, zaproponowali mi nifty za 2000 zl , ale moja znajoma mówi że jeśli przeziernosc karkowa i inne parametry sa w normie to nie na sensu sie kosztować. Jutro idę do mojej ginekolog dopytać o wszystko.
Ja też dziś po rozmowie z genetykiem. Proponują amniopunkcję albo właśnie badanie wolnego DNA.
 
Hej wszystkim. Jak się macie ? Jak się czujecie ??? Ja się stresuję od dwóch dni , bo mocno szarpnęłam mojego psa żeby mi kota nie pogonił, a pies waży ponad 30 kg i teraz odchodzę od zmysłów. Dobrze że jutro mam wizytę u lekarza , mimo że byłam we czwartek , ale obawa jest silniejsza no i idę zweryfikować moje wyniki z badania prenatalnego .
Nie stresuj się, maluszek jest już duży i takie jednorazowe szarpnięcie nie powinno zaszkodzić. Ale dobrze, że masz jutro lekarza, to Cię uspokoi :)
U mnie leci 14+ tc i jest całkiem fajnie, mdłości minęły, energii trochę więcej (choć do wulkanu energii to mi jeszcze trochę brakuje), jedzenie znormalniało :) A Ty, poza stresem, jak się czujesz?
 
nie pytałam 🙈 a wtedy tam było tak głośno 🤣
Dziecko słyszy chyba od 25 tygodnia ciąży.
Wiadomo że jak masz iść na film i się tam bardzo stresowac czy być pod napięciem to może odpuść
Boże mi się dziś śniło, że byłam u lekarza i on mi powiedział, że nie można chodzić do kina bo dziecko ma zamknięte powieki, ale coś tam do niego dociera 🤦‍♂️ masakra
 
reklama
Do góry