reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Dodaliście mi otychy do porodu sn 🙂Nie ukrywam bardzo się tego boję ale próbuje nastawić się pozytywnie 🙂Ja od niedzieli zaczynam 36 tydzin 😱Jejku jak ten czas szybko zlecial.Narazie czuje się dobrze ale maly jak się rusza to czuje go bardzo nisko_Odpoczywam w domu i siedze jak na bombie.Z takich delegliwosci które mam to zaparcia i zadyszka.Brzuch już mi też daje o sobie znać ze względu na wielkosc ale jeszcze chwila chwilunia i będzie koniec 🙂
Większość z nas się boi , ale z kim bym nie rozmawiała "po" szybko się zapomina 😊😊😊😊, czujesz dzidzi nisko bo jest już pewnie odwrócona główka do dołu i jak się rusza to próbuje machać rączkami:))) , ja czuje nogi kolo pępka, Nikoś próbuje robić namiot 😁 , tak od 36 tygodnia brzuszek zacznie się obniżać więc zadyszka i może zaparcia powinny ustępować , ale dzidzi będzie naciskać bardziej na pęcherz. Jeśli masz zaparcia , polecam olej z Wiesiołka, nie tylko usprawni Twoje jelita, ale tez zacznie zmiękczac Twoją szyjkędo porodu , co na pewno spowoduje zmniejszenie bólu😊😊😊 ja 36 tydzień zacznę dopiero w najbliższą środę 😊😊
 
reklama
Dziewczyny podpowiedzcie jak to jest bo już nie rozumiem. Jakiś czas temu wydawało mi się że odchodzą mi wody płodowe bo wiele razy miałam wilgotne majtki.
Poszłam do lekarki pierwszej lepszej bo mojego lekarza nie było.
Sprawdzałam we wzierniku przez kilka minut i stwierdziła że nic nie widzi.
Potem w opisie opisała mi tak jak na zdjęciu. Ilość płynu owodniowego w normie, natomiast poniżej w rubryce jest ten wskaźnik Indeks wód płodowych (AFI) i mam tam napisane „DVP 3,8”. Zastanawiam się czy to dobry wynik bo nie mogę znaleźć nigdzie jakie są normy i co to jest „DVP”.
Moze ktos cos wie?
 

Załączniki

  • 46CE8673-359A-4A6D-92E8-CA3A9634C1CA.jpeg
    46CE8673-359A-4A6D-92E8-CA3A9634C1CA.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 49
Dziewczyny podpowiedzcie jak to jest bo już nie rozumiem. Jakiś czas temu wydawało mi się że odchodzą mi wody płodowe bo wiele razy miałam wilgotne majtki.
Poszłam do lekarki pierwszej lepszej bo mojego lekarza nie było.
Sprawdzałam we wzierniku przez kilka minut i stwierdziła że nic nie widzi.
Potem w opisie opisała mi tak jak na zdjęciu. Ilość płynu owodniowego w normie, natomiast poniżej w rubryce jest ten wskaźnik Indeks wód płodowych (AFI) i mam tam napisane „DVP 3,8”. Zastanawiam się czy to dobry wynik bo nie mogę znaleźć nigdzie jakie są normy i co to jest „DVP”.
Moze ktos cos wie?
Gonzi jak miło że jesteś 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 tylko takie coś znalazłam
 

Załączniki

  • Screenshot_20221113-054221_Google.jpg
    Screenshot_20221113-054221_Google.jpg
    298,2 KB · Wyświetleń: 55
Dziewczyny podpowiedzcie jak to jest bo już nie rozumiem. Jakiś czas temu wydawało mi się że odchodzą mi wody płodowe bo wiele razy miałam wilgotne majtki.
Poszłam do lekarki pierwszej lepszej bo mojego lekarza nie było.
Sprawdzałam we wzierniku przez kilka minut i stwierdziła że nic nie widzi.
Potem w opisie opisała mi tak jak na zdjęciu. Ilość płynu owodniowego w normie, natomiast poniżej w rubryce jest ten wskaźnik Indeks wód płodowych (AFI) i mam tam napisane „DVP 3,8”. Zastanawiam się czy to dobry wynik bo nie mogę znaleźć nigdzie jakie są normy i co to jest „DVP”.
Moze ktos cos wie?
witaj gonzi 🙂 też mam czasem wrażenie wilgotnych majtek. Strasznie panikowałam, że to wody płodowe ale lekarka za każdym razem mówiła, że nie. Nie znam się na tych współczynnikach AFI, ale kupiłam sobie w hebe takie testy i sprawdzam czy wody płodowe się nie sączą 🙂 za 15 zł masz dwa testy i spokojną głowę 🙂
 
witaj gonzi 🙂 też mam czasem wrażenie wilgotnych majtek. Strasznie panikowałam, że to wody płodowe ale lekarka za każdym razem mówiła, że nie. Nie znam się na tych współczynnikach AFI, ale kupiłam sobie w hebe takie testy i sprawdzam czy wody płodowe się nie sączą 🙂 za 15 zł masz dwa testy i spokojną głowę 🙂
Oki dzięki zakupię też w takim razie :)
 
reklama
Hej dziewczyny. Jestem w 35tyg.Dziecko leży poprzecznie,łozysko jest w dolnej części 3,4cm od ujścia wewnętrznego i zastanawiam się ,jeżeli mam mieć cesarskie .Czy skurcze się w ogóle pojawia?
 
Do góry