reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Wydaje mi się że jak zaczną się wizyty u lekarza to będzie się więcej działo, a teraz każdy albo prawie każdy czeka na pierwszą wizytę.
 
reklama
Może poczekajmy jak więcej dziewczyn się tu zapisze i wtedy zapytać?
Ja też myślę że jeszcze warto poczekać ja na wrzesniowki dołączyłam w lutym a test pozytywny wyszedł 28.12 więc jeszcze chwilę może potrwać odkrywanie w końcu nie wszystkie mamy równe jak w zegarku cykle a i sporo skapnie się po dłuższej chwili że coś im nie pasi 😄 ja bym poczekała nawet do końca kwietnia a później i tak będzie trzeba założyć prywatny wątek bo zacznie się pokazywanie USG potem brzuchów itp :D
 
Ale tu cichutko :) Ja właśnie dostałam wynik drugiej bety, przyrost ponad 200% :o Jak myślicie, czy na wizycie za tydzień coś już będzie widać? Nie wiem kiedy się zapisać, czy już mogę czy po świętach dopiero.

1680177884826.png
 
Ale tu cichutko :) Ja właśnie dostałam wynik drugiej bety, przyrost ponad 200% :o Jak myślicie, czy na wizycie za tydzień coś już będzie widać? Nie wiem kiedy się zapisać, czy już mogę czy po świętach dopiero.

Zobacz załącznik 1511650
Gratuluję:) który to tydzień według kalkulatora ciążowego? Wydaje mi się, że najwcześniej w 5-6 tygodniu jest sens iść, ale może bardziej doświadczone dziewczyny ci podpowiedzą:)
 
Ale tu cichutko :) Ja właśnie dostałam wynik drugiej bety, przyrost ponad 200% :o Jak myślicie, czy na wizycie za tydzień coś już będzie widać? Nie wiem kiedy się zapisać, czy już mogę czy po świętach dopiero.

Zobacz załącznik 1511650
Byłam teraz w 4+5 i był tylko pęcherzyk (musiałam mieć wizytę z racji przebytego CC rok wcześniej). Jeśli nie ma żadnych problemów, nie plamisz i nie krwawisz to szła bym w 6-7 tygodniu żeby od razu zobaczyć serduszko.
 
Witam tak nieśmiało dziewczyny. Dwa lata starań o kruszynkę i dwa miesiące temu daliśmy sobie spokój i dziś szook i niedowierzanie dwie kreski na 4 różnych testach. Ten z clearblue pokazał pregnat 1-2 więc chyba się udało 🙂
Mam już syna z poprzedniego związku prawie 12sto letniego. Trochę się teraz boję bo mam już 37 lat ale mam nadzieję że wszystko będzie w porządku.
Witam serdecznie grudniowe mamusie. Mój termin z kalkulatora to 10.12 .
 
Hey teraz moge sie oficjalnie przywitać test robiony dzisiaj pozytywny mam nadzieje że do was dołącze termin mi wychodzi roznie koniec listopada początek grudnia troche sie martwie bo zabardzo objawow nie mam ciążowych i tydzien temu w dniu spodziewanej@ 1 kreska test clearblue a dzisiaj najtańszy kupiłam test w aptece 2 kreski
 

Załączniki

  • 20230330_184657.jpg
    20230330_184657.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 97
reklama
Byłam teraz w 4+5 i był tylko pęcherzyk (musiałam mieć wizytę z racji przebytego CC rok wcześniej). Jeśli nie ma żadnych problemów, nie plamisz i nie krwawisz to szła bym w 6-7 tygodniu żeby od razu zobaczyć serduszko.
No ja właśnie wg kalkulatora 5 tydzień. To bezpiecznie będzie po świętach się zapisać 👍🏻 Teraz się zastanawiam czy do tego ginekologa iść co zawsze czy szukać takiego co pracuje w docelowej porodówce 🤔 Sorki że tak o wszystko pytam tutaj ale niestety mojej mamy już nie zapytam ☹️ A teściowa jeszcze nie wie.
 
Do góry