reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Krewetka od piątkowego usg ładnie urosła, serce bije… Brak krwiaków, jajniki czyste, szyjka długa zamknięta……. Przyczyny krwawienia brak.
Usłyszałam tylko „tak czasami się zdarza”.
Omg, to szczęście, ze krewetka cała i zdrowa! Trochę to niepokojące, że na tym etapie nawet nie mogą powiedzieć, co było przyczyną, trochę takie wróżenie z fusów.. Ale chyba właśnie tak to jest w pierwszym trymestrze. Nie pozostaje nic tylko zacisnąć nogi i wytrzymać jeszcze te pare tygodni (i nie zwariować!😝)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty🤞🤞🏽🤞🏻
 
Dzień doberek 🙂
pytanko o rozstepy do dziewczyn które już są mamami😋 smarowalyscie brzuszki jakimiś kremami, olejkami na rozstępy? I jeśli tak to od którego tc i czy pomogło??

Miłego dzionka wszystkim!! 🫶
Tak, jak brzuch się zaczął na dole powiększać 16tc? może w wcześniej. Najpierw jakieś masła balsamy dedykowane dla kobiet w ciąży ale potem się okazało że taniej i lepiej wychodzą olej kokosowy, shea i migdałowy nierafinowany.Jakies białe prążki zostały w pępku 🤪
 
Hej, ja się już smaruje olejem migdałowym ale ogólnie to tak dla lepszego samopoczucia bo podobno jak maja się zrobić rozstępy to i tak się zrobią. Może po smarowaniu są chociaż mniejsze(?). Ja patrzę raczej na mamę i starsze siostry i tak sobie gdybam, ze skoro one nie maja to może mnie tez ominie.
Też tak właśnie gdzieś czytałam że dużo zależy od genów. A jeśli te cudne oleje pomagają to się obawiam że u mnie może być problem z systematycznością smarowania 🤭🤭
 
Dzień doberek 🙂
pytanko o rozstepy do dziewczyn które już są mamami😋 smarowalyscie brzuszki jakimiś kremami, olejkami na rozstępy? I jeśli tak to od którego tc i czy pomogło??

Miłego dzionka wszystkim!! 🫶
Ja słyszałam że dużo zależy od genów - ja na wszelki wypadek już staram się dbać póki co o dobre nawilżenie - normalnie po prysznicu smaruje się takim kremem od 4 miesiąca ciąży z ziaji
 
Tak, jak brzuch się zaczął na dole powiększać 16tc? może w wcześniej. Najpierw jakieś masła balsamy dedykowane dla kobiet w ciąży ale potem się okazało że taniej i lepiej wychodzą olej kokosowy, shea i migdałowy nierafinowany.Jakies białe prążki zostały w pępku 🤪
Ja co prawda nie mama jeszcze, ale przyszła :D i zaczęłam już teraz smarować piersi i brzuch Mustela Krem Na Rozstępy Maternite Stretch Marks Cream Active 3In1, Botanicapharma - olej migdałowy 100%. Wolałam zacząć wcześniej żeby skórę nasycić i nawilżyć a co ma być to będzie (choć dużo zależy od jakości skóry, najbardziej narażone są kobiety z cienka skora.. Ja jestem stety niestety gruboskorna) przy rozstępach to plus, ale przy tendencji do zmarszczek niestety minus :D
 
Dzień doberek 🙂
pytanko o rozstepy do dziewczyn które już są mamami😋 smarowalyscie brzuszki jakimiś kremami, olejkami na rozstępy? I jeśli tak to od którego tc i czy pomogło??

Miłego dzionka wszystkim!! 🫶
A, jeszcze masłem kakaowym nierafinowanym. Takim kupowanym na kilogramy. To było najlepsze bo pachniało mi codziennie wieczorem czekoladą 🙂
 
reklama
Do góry