reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Jak się czujecie ogólnie? Czy na tym etapie jakieś dolegliwości zaczynacie odczuwać?:)
ojjj 2 tygodnie miałam takie rozwolnienie że wspomagalam się elektrolitami. Trochę się schizuje bo cycki raz bolą przy dotyku raz w ogóle ... A tak ogólnie to brzuch bardzo rzadko daje o sobie znać, no i straszne wzdęcia,
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja już po wizycie. Fasolka pięknie się rozwija, ma 1,77cm, z usg i z daty OM wychodzi, że dzisiaj jest 8+2. Następna wizyta 19.05, a badania pierwszego trymestru 2.06.
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dzisiaj mamusie
 
reklama
Dzień doberek 🙂
pytanko o rozstepy do dziewczyn które już są mamami😋 smarowalyscie brzuszki jakimiś kremami, olejkami na rozstępy? I jeśli tak to od którego tc i czy pomogło??

Miłego dzionka wszystkim!! 🫶
Ja używałam palmers gdzieś od drugiego trymestru. Nie wiem czy to jego zasługa, ale nie mam żadnych rozstępów na brzuchu, chociaż po samym porodzie coś tam było malutkiego. Jednak teraz już jakimś cudem nie ma, a nic z nimi nie robiłam :p
Dodam, że raczej mam skłonności do rozstępów bo mam np na piersiach po okresie dojrzewania, czy na biodrach.

Ale ważna sprawa, żeby smarować też pośladki i biodra. W ciąży oglądałam youtuberke co była w ciąży 3 mies starszej niż ja i wstawiała filmik o rozstępach, że właśnie zrobiły jej się na pośladkach. Obejrzałam swoje w lustrze i też miałam :o a w życiu nie pomyślałam żeby tam smarować. Nie wiem w sumie jak teraz wyglądają, muszę się przyjrzeć wieczorem :p
 
Do góry