reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Ludzie zawsze plotkują. Ja mówiłam otwarcie, ze się staram. Trochę to trwało, ale w końcu się udało. Nikt jeszcze nie wie, jestem na zwolnieniu, ale nie ciążowym.
Wiem, że plotkują, ale z obawy przed poronieniem do 12 tygodnia, wolałam o tym nie mówić. No cóż, nie wyszło.
Jak w środę na usg wszystko będzie dobrze, to powiem w pracy dla świętego spokoju. Tym bardziej, że nie czuje się dobrze (zawroty głowy, mdłości) i cały czas przełożonej mówię, że to problem z hormonami. 🤪
 
reklama
Cześć :) dołącAm do grupy termin wg kalendarza 29.12. Wizyta na 12.05 będzie to 7 tydzień. Mam mega stresa bo jestem po 1 ppronieniu i po ciąży pozamacicznej. Do tego brązowe brudzenia. Biole luteine 3 razy dziennie. Ktoś ma też może plamienia ? Strasznie się nimi stresuje. Byłam u gina w 4tc i nie znalazl przyczyny kazał tylko brać luteine.
Wszystkim gratuluje i mam nadzieje że zostane z wami do końca
 
Cześć :) dołącAm do grupy termin wg kalendarza 29.12. Wizyta na 12.05 będzie to 7 tydzień. Mam mega stresa bo jestem po 1 ppronieniu i po ciąży pozamacicznej. Do tego brązowe brudzenia. Biole luteine 3 razy dziennie. Ktoś ma też może plamienia ? Strasznie się nimi stresuje. Byłam u gina w 4tc i nie znalazl przyczyny kazał tylko brać luteine.
Wszystkim gratuluje i mam nadzieje że zostane z wami do końca
Tak, ja mam. Nawet ostatnio pojechałam na IP bo zamiast brunatnego plamienia była żywa krew i skrzep. Ale ciąża rozwija się prawidłowo, trzech lekarzy mnie badało i przyczyna nieznana….
 
Cześć :) dołącAm do grupy termin wg kalendarza 29.12. Wizyta na 12.05 będzie to 7 tydzień. Mam mega stresa bo jestem po 1 ppronieniu i po ciąży pozamacicznej. Do tego brązowe brudzenia. Biole luteine 3 razy dziennie. Ktoś ma też może plamienia ? Strasznie się nimi stresuje. Byłam u gina w 4tc i nie znalazl przyczyny kazał tylko brać luteine.
Wszystkim gratuluje i mam nadzieje że zostane z wami do końca
Gratulacje!
Miałam plamienia w pierwszej ciąży. Teraz te plamienia mają bunt dwulatka ;)
 
A u nas jest pięknie i słonecznie. Ale wymioty z rana jakoś popsuły mi nastrój 🤔 Dzisiaj aplikacja pokazuje mi równo 10t0d. Nie mogę się doczekać aż mdłości i wymioty mi się skończą.
 
A u nas jest pięknie i słonecznie. Ale wymioty z rana jakoś popsuły mi nastrój 🤔 Dzisiaj aplikacja pokazuje mi równo 10t0d. Nie mogę się doczekać aż mdłości i wymioty mi się skończą.
mnie ta ciaza jakoś spokojniej przechodzi jeśli chodzi o mdłości i wymioty raz są raz ich nie ma .
Nawet bol piersi mi nie dokucza jak bolały to teraz przestały 😅
 
reklama
Do góry