reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Czy pomo偶esz Iwonie nadal by膰 mam膮? Zr贸b, co mo偶esz! Tu nie ma czasu, tu trzeba dzia艂a膰. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 馃巺

Cze艣膰. To i ja do Was do艂膮cz臋 馃檪 To moja 3 ci膮偶a. W domu dw贸ch ch艂opc贸w 4 i 6 lat.
2 Maja o ma艂o nie trafi艂am na oddzia艂 na 艂y偶eczkowanie, poniewa偶 lekarz si臋 pomyli艂 i uzna艂, 偶e p臋cherzyk jest pusty. Na szcz臋艣cie moja intuicja mnie nie zawiod艂a i nie da艂am si臋 tam zatrzyma膰 馃檪 termin mam na 27.12 馃槺

reklama
Dziewczyny, macie mo偶e jaki艣 patent na picie odpowiedniej ilo艣ci p艂yn贸w?
Pobieranie krwi u mnie to teraz jako艣 hardcore.
Ostatnio w laboratorium ledwo co pobrali i do tej pory czekam na telefon czy krwi wystarczy na wskazane przez ginekologa badania.
W laboratorium powiedzieli, 偶e musz臋 wi臋cej pi膰, bo to mo偶e 艣wiadczy膰 o s艂abym nawodnieniu organizmu.
Mam problem z piciem wody od pewnego limitu. Bior臋 艂yka wody i po prostu nie mog臋 go prze艂kn膮膰. Robi艂am ju偶 dzbanek wody z mi臋ta i pomara艅cza ale nawet to nie wchodzi.
Zerknij na wiadomo艣膰 priv, pisa艂am do Ciebie :)

Witajcie 馃榿
Tak po krotce ,termin na 30 grudzie艅 (wst臋pnie) wg. USG.
Owulacja si臋 przesun臋艂a dlatego nie liczy lekarz z OM ( cykle monitorowane )
Jestem mam膮 3 c贸rek. Za mn膮 2 poronienia .
Wg.usg zaczynam 7tydz.
We wtorek wizyta.mam nadziej臋 偶e serduszko ju偶 b臋dzie widoczne.
W 5 tyg. Widoczny p臋cherzyk i cia艂ko 偶贸艂te .
Robi艂am bet臋 8 maja wynik 14887
A 10 maja wynik 20980 .
Wg kalkulatora zbyt niski przyrost.
Ju偶 wi臋cej nie powtarza艂am bo za du偶o nerw mnie kosztuje oczekiwanie na wynik.poczekam na usg.bety robi艂am w 6 tyg.
Z dolegliwo艣ci to tylko obrzmia艂e piersi, nerwowo艣膰 馃榿
A jakie Wy mia艂y艣cie bety w podobnym tyg.?

Witajcie 馃榿
Wg.usg zaczynam 7tydz.
A 10 maja wynik 20980 .
Ju偶 wi臋cej nie powtarza艂am bo za du偶o nerw mnie kosztuje oczekiwanie na wynik.poczekam na usg.bety robi艂am w 6 tyg.
nie martw si臋 powy偶ej 6000 hcg beta ju偶 nie wzrasta dwukrotnie :)

Witajcie 馃榿
Wg.usg zaczynam 7tydz.
A 10 maja wynik 20980 .
Bety powy偶ej 1000 ju偶 si臋 nie bada bo ju偶 zwalnia tempo przyrostu - od tej pory decyduje USG. Przy becie powy偶ej 10 tys powinno ju偶 by膰 serduszko

Zastanawia mnie te偶 wynik bety.
W poprzednich ci膮偶ach na tym etapie nie mia艂am w 6 tyg. az tak wysokiej bety.
Cykle mia艂am stymulowane clostilbegyt u partnera genetycznie bli藕niaki r贸wnie偶 mo偶liwe.
Ale lekarz robi膮c w 5tyg. USG ju偶 by raczej widzia艂 tak ?

Ju偶 cz艂owiek pozapominal jak to by艂o w porpzednicb ci膮偶ach....ucz臋 si臋 na nowo.
Ale ta ci膮偶a jest inna....nie wiedzia艂am 偶e jestem w ci膮偶y zero objaw贸w a w dniu spodziewanej miesi膮czki w 35dc robi艂am test i by艂 negatywny wi臋c nie spodziewa艂am si臋 a zrobi艂am bo 8 maja mia艂am do艣膰 inwazyjny zabieg wi臋c wola艂am si臋 upewni膰 ,i dwa testy pokaza艂y ci膮偶臋.

reklama
Zastanawia mnie te偶 wynik bety.
W poprzednich ci膮偶ach na tym etapie nie mia艂am w 6 tyg. az tak wysokiej bety.
Cykle mia艂am stymulowane clostilbegyt u partnera genetycznie bli藕niaki r贸wnie偶 mo偶liwe.
Ale lekarz robi膮c w 5tyg. USG ju偶 by raczej widzia艂 tak ?

Ju偶 cz艂owiek pozapominal jak to by艂o w porpzednicb ci膮偶ach....ucz臋 si臋 na nowo.
Ale ta ci膮偶a jest inna....nie wiedzia艂am 偶e jestem w ci膮偶y zero objaw贸w a w dniu spodziewanej miesi膮czki w 35dc robi艂am test i by艂 negatywny wi臋c nie spodziewa艂am si臋 a zrobi艂am bo 8 maja mia艂am do艣膰 inwazyjny zabieg wi臋c wola艂am si臋 upewni膰 ,i dwa testy pokaza艂y ci膮偶臋.
nie nakr臋caj si臋 bo to naprawd臋 niepotrzebne. Ja mia艂am pierwsz膮 wizyt臋 w 6+1 z om a na usg by艂 sam p臋cherzyk i ci膮偶a niby m艂odsza o tydzie艅. W pi膮tek by艂am na drugiej wizycie i by艂 i zarodek i pi臋kne serduszko. Fakt 偶e martwi艂am si臋 przez te 4 tygodnie co to b臋dzie ale stara艂am si臋 my艣le膰 pozytywnie. Nie mamy wp艂ywu na to co b臋dzie 馃檪 P.S to r贸wnie偶 moja 4 ci膮偶a, mam 3 c贸rki 馃榿

Do g贸ry