reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Cześć Dziewczyny ;) Tak się zastanawiam... U mnie powoli zakupy ubranek ruszają i chciałabym się Was zapytać, bo minęło naście lat od czasów kiedy miałam w domu niemowlę 🙂 po ile sztuk kupujecie/ planujecie ubranek w rozmiarze 62, np ile bodów, pajacyków itp ? ;)

Miłej soboty 😀
 
Cześć Dziewczyny ;) Tak się zastanawiam... U mnie powoli zakupy ubranek ruszają i chciałabym się Was zapytać, bo minęło naście lat od czasów kiedy miałam w domu niemowlę 🙂 po ile sztuk kupujecie/ planujecie ubranek w rozmiarze 62, np ile bodów, pajacyków itp ? ;)

Miłej soboty 😀

Ja kupuję nawet na 44 ;) - za 62 nawet się na ten moment nie oglądam
 
reklama
Ja przy starszym synu od razu zakładałam 62 bo w 56 się nie mieścił 😉

No ja rodzę dzieci 50cm i 3kg wagi więc one w tych 56 takich marek jak next, newbie, hm itp. to pływają totalnie. Także zawsze na start do szpitala mam 3 komplety 44, potem w domu 50 i też mam raczej dużo za dużo, bo wolę mieć więcej i nawet nie założyć niż za mało. A dopiero gdzieś tam 2-3 miesiąc 56 ;)
No i na szczęście w dobie zakupów on-line zawsze mogę coś domówić
 
Do góry