reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Dziewczyny czujecie wzmożoną aktywność dziecka czasem ? Ja właściwie od wczoraj bardzo , tylko się położę i już zaczynają się obroty,wypychanie brzucha ,kopniaki i to takie mocne, najgorzej wlansie na lewym boku , żadna pozycja nie jest wygodna..
Moja skacze ponadprzeciętnie. Rzadko kiedy jest w bezruchu. Dziwne ruchu też, jakby drgania motyla, jakieś takie rytmiczne ruchy, czasem kopniak aż się zegnę a to dopiero 29tc:) mała 1200g.
 
reklama
Ja też nie mogę, mam 2.5 łatkę w domu. I nie wiem jak mam przetrwać jeszcze te 2-3miesiace??!?

Ja się nad tym nie zastanawiam, po prostu robię swoje. Co ma być to będzie. Nie poświęcę żyjących dzieci, dla tego w brzuchu.

Dziewczyny czujecie wzmożoną aktywność dziecka czasem ? Ja właściwie od wczoraj bardzo , tylko się położę i już zaczynają się obroty,wypychanie brzucha ,kopniaki i to takie mocne, najgorzej wlansie na lewym boku , żadna pozycja nie jest wygodna..

Nie wiem co to w sumie wzmożona aktywność - jest to moje 3 dziecko i na pewno najbardziej ruchliwe, nie mniej nie odbieram, że "za bardzo". Nie wiem ile teraz ma - na początku tego miesiąca ok. 580g, teraz pewnie koło 1kg jak na 26+5 przystało
 
W którym tygodniu jesteś, ja właśnie dzisiaj miałam założony pessar (21t) cały zaś go czuję jak jest u Ciebie?

Nie do mnie pytanie, ale ja miałam zakładany w 14tc przy szyjce ok 2mm i nie czuję go zbytnio.

Któraś z Was w poprzednich ciążach zwłaszcza miała gbs dodatni ? Zastanawiam.sie jak ta procedura przed porodem wyglada w praktyce

Tak, ja miałam w poprzedniej ciąży. Nie było żadnej procedury - jak trafiłam na porodówkę to dostałam antybiotyk dożylnie i tyle
 
Witam Mamy grudniowe😉 czekamy na Jaśka, termin 01.01.2024, ale ostatnio Ginekolog stwierdził, 28.12 więc dołączam też do Was🤗
 
reklama
Do góry