reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Hej hej, witamy :) gratuluję niespodzianki.
Noo poszlo Wam szybko. Wiesz co, ja nie jestem ekspertem, ale w związku z tym niedawnym CC nie chcesz pójść jednak szybciej? Bo to mogą dziać się różne rzeczy z blizną.
Wiesz jakoś nie mam stresu z tym związanego miałam badanie blizny było wszystko idealnie żadnych zrostów, zresztą ja od początku goiłam się, że jak przyjechała położna 4dzien po porodzie do mnie to myślała że jestem siostra pacjentki bo z dzieckiem na ręku otworzyłam jej drzwi i dziarski krokiem zaprowadziłam do salonu 😁 już w szpitalu zeszłam z przeciwbólowych. Gorzej wyglądała blizna po wkłuciu w kręgosłup do znieczulenia niż brzuch 🤣
To długo.... Trochę mnie to stresuję:)
Spokojnie ja skapnęłam się, że chyba muszę zrobić test ciążowy bo mam bóle głowy podwyższona temperaturę i łamanie w kościach jak na grypę w poprzedniej ciąży miałam to samo w pracy siedziałam i myślałam że mnie rozłoży, a to się klucha w brzuchu rozgościła po prostu :D pierwszy trymestr potrafi przywalić 🙈 ale na szczęście to tylko 1/3 drogi :D
 
Wiesz jakoś nie mam stresu z tym związanego miałam badanie blizny było wszystko idealnie żadnych zrostów, zresztą ja od początku goiłam się, że jak przyjechała położna 4dzien po porodzie do mnie to myślała że jestem siostra pacjentki bo z dzieckiem na ręku otworzyłam jej drzwi i dziarski krokiem zaprowadziłam do salonu 😁 już w szpitalu zeszłam z przeciwbólowych. Gorzej wyglądała blizna po wkłuciu w kręgosłup do znieczulenia niż brzuch 🤣

Spokojnie ja skapnęłam się, że chyba muszę zrobić test ciążowy bo mam bóle głowy podwyższona temperaturę i łamanie w kościach jak na grypę w poprzedniej ciąży miałam to samo w pracy siedziałam i myślałam że mnie rozłoży, a to się klucha w brzuchu rozgościła po prostu :D pierwszy trymestr potrafi przywalić 🙈 ale na szczęście to tylko 1/3 drogi :D
Dziękuję za podpowiedź 🙂. Apropo temperatury to właśnie ona podpowiedziała mi że test trzeba zrobić, bo bałam się na początku że to jakieś przeziębienie. Ale temperatura utrzymuje się u mnie od kilku dni, takie 37 lub ciut więcej .
 
Dziękuję za podpowiedź 🙂. Apropo temperatury to właśnie ona podpowiedziała mi że test trzeba zrobić, bo bałam się na początku że to jakieś przeziębienie. Ale temperatura utrzymuje się u mnie od kilku dni, takie 37 lub ciut więcej .
Ja już nie pamiętam dokładnie do kiedy ale miałam praktycznie cały pierwszy trymestr powyżej 37 a na spojeniu to możnaby mi jajecznicę smażyć. Miałam mega stracha o wszystko przy Heli bo jest naszym tęczowym dzieckiem i wiem że ile mi nie mówili że na spokój brać ciążę to ja i tak każdy normalny objaw miałam panikę w oczach 😁
 
Ja już nie pamiętam dokładnie do kiedy ale miałam praktycznie cały pierwszy trymestr powyżej 37 a na spojeniu to możnaby mi jajecznicę smażyć. Miałam mega stracha o wszystko przy Heli bo jest naszym tęczowym dzieckiem i wiem że ile mi nie mówili że na spokój brać ciążę to ja i tak każdy normalny objaw miałam panikę w oczach 😁
Coś o tym wiem... panikuje a przecież kiedyś byłam w ciąży 😀🙃 i chyba tak nie panikowałam jak teraz 😎
 
Dziewczyny, a czy odczuwacie chwilami taki ból brzucha jak na okres?😁
Taaak w poprzedniej ciąży bałam się panicznie kolejnej straty i pamiętam że na początku ciągle się bałam iść do toalety bo bałam się że to poczatek poronienia ale pamietam że dużo wrześniowek miało podobnie :) teraz też mam takie bóle ale z racji że dopiero co przez to przechodziłam pamiętam każdy kolejny etap i ciągle coś stracha albo kłuje 😁
 
reklama
Do góry