reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Dzień dobry! @AScarlett dzieki za założenie wątku 😍 ja mam termin koniec listopada/ grudzień ale to zobaczymy po wizycie🙂
U nas ponad 3 lata starań, nigdy żadnej ciąży, teraz drugi transfer i beta z wczoraj 326 ❤️
ŻARTUJESZ ?! Ja pierdziele kobieto 😍😍😍😍😍😍😍 strasznie Ci gratuluje!!!!! Normalnie aż się wzruszyłam 🥹🥹🥹🥹 będziesz cudowna grudniowa mama 😍😍😍
 
reklama
Hey pisze z zapytaniem kiedy test wyszedł pozytwny u ciebie bo jestem w podobnej sytuacj 23.02 os @ test robiony w piątek negatywny @brak niewiem co mysleć

Wszystko zależy od tego ile jesteś DPO. U mnie test pozytywny w 3 ciąży był 50którymś tam dniu cyklu, ale to nie znaczy, że wyszedł mi 20 dni po owulacji, tylko owulacja była mocno spóźniona i przez to cały cykl się przesunął
 
reklama
Do góry