reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Dziewczyny, mieszkam w Niemczech, dziś dzwoniłam do lekarza umówić pierwszą wizytę. Aż mi się kolana ugięły - 25 maja. Wszystko wskazuje na to, że będzie to początek 9 tygodnia. Jak ja mam wytrzymać tyle czasu?!😪
 
Cześć Dziewczyny :)
Dostałam propozycje zagranicznego wyjazdu na szkolenie pod koniec maja. Co sądzicie o lotach samolotem w ciąży? Wypadnie to na 12tc. Ktoś słyszał żeby latanie czymś groziło? Lot około 2.5h.
Pozdrawiam serdecznie <3
 
Cześć Dziewczyny :)
Dostałam propozycje zagranicznego wyjazdu na szkolenie pod koniec maja. Co sądzicie o lotach samolotem w ciąży? Wypadnie to na 12tc. Ktoś słyszał żeby latanie czymś groziło? Lot około 2.5h.
Pozdrawiam serdecznie <3
najlepiej ze swoim lekarzem przegadać, alw ogólnie nie ma przeciwwskazań do latania dłuższego niż 4 h. Ja leciałam niedawno w 9 tygodniu, tez 2,5 h. Lekarz mimo ze miałam plamienia i biorę duphaston powiedział ze nie widzi powodu dla którego miałabym nie lecieć. :)
Dłuższy lot niż 4 h, raczej bezpieczniejszy w 2 trymestrze.
 
Dziewczyny, mieszkam w Niemczech, dziś dzwoniłam do lekarza umówić pierwszą wizytę. Aż mi się kolana ugięły - 25 maja. Wszystko wskazuje na to, że będzie to początek 9 tygodnia. Jak ja mam wytrzymać tyle czasu?!😪
Ja mam w tym tygodniu wizytę, też już 9 tydzień (chyba ze ja coś źle liczę🤫) i tez mieszkam w Niemczech. Tutaj podchodzą chyba mega ‚praktycznie’ do tematu, też nie zawsze mi się to podoba:(
 
Cześć Dziewczyny :)
Dostałam propozycje zagranicznego wyjazdu na szkolenie pod koniec maja. Co sądzicie o lotach samolotem w ciąży? Wypadnie to na 12tc. Ktoś słyszał żeby latanie czymś groziło? Lot około 2.5h.
Pozdrawiam serdecznie <3
Ja bym spytała lekarza no i tez bym uzależniła od Twojego samopoczucia. Ja 2 tygodnie temu odwołałam weekend w Londynie ale bardziej ze względu na całodniowe mdłości niż na sam lot.
Są np bardzo spoko szykowne podkolanówki uciskowe, nosiłam takie często do pracy;)
Ale najlepiej wszystko z lekarzem ustalić.
 
reklama
A powiedziałaś że jesteś w ciąży?
Tak, pytali kiedy była ostatnia miesiączka. Wyliczyli sobie, że to 5 tc a lekarz przyjmuje dopiero około 8-9 tc na pierwszą wizytę🤯🤯🤯 dodam, że mam za sobą jedno poronienie a oni stwierdzili, że wcześniejszą wizyta nie uchroni mnie przed poronieniem. Jestem wykończona psychicznie 😭
 
Do góry