reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Hej Dziewczyny,
U mnie termin na 28 grudnia 🫣😉
Mam trzyletnią córeczkę a to moja trzecia ciąża.
Wizyta w środę i zaczynam już myśleć tylko o tym, czekam żeby zobaczyć Maluszka i sprawdzić czy wszystko w porządku.
@skarbuś betę badałam tylko raz, na początku ciąży. Trzymam kciuki za wtorkową wizytę! 😊
 
reklama
Dziewczyny, macie może jakiś patent na picie odpowiedniej ilości płynów?
Pobieranie krwi u mnie to teraz jakoś hardcore.
Ostatnio w laboratorium ledwo co pobrali i do tej pory czekam na telefon czy krwi wystarczy na wskazane przez ginekologa badania.
W laboratorium powiedzieli, że muszę więcej pić, bo to może świadczyć o słabym nawodnieniu organizmu.
Mam problem z piciem wody od pewnego limitu. Biorę łyka wody i po prostu nie mogę go przełknąć. Robiłam już dzbanek wody z mięta i pomarańcza ale nawet to nie wchodzi.
Zawsze miej coś do picia pod reka - szklankę, butelkę, karafkę, cokolwiek;) z automatu będziesz popijać po łyku
 
To u mnie z pobieraniem krwi odwrotnie , ale to zasługa leku acard , nie dość że za każdym razem siniaki na pół ręki to zatamować ciężko.

A jak wasze samopoczucie ?
Nie radzę sobie z sennością.
Godz 14-15 i zasypiam nawet na siedząco ( w pracy zdarzyło się również )
 
Hej Dziewczyny,
U mnie termin na 28 grudnia 🫣😉
Mam trzyletnią córeczkę a to moja trzecia ciąża.
Wizyta w środę i zaczynam już myśleć tylko o tym, czekam żeby zobaczyć Maluszka i sprawdzić czy wszystko w porządku.
@skarbuś betę badałam tylko raz, na początku ciąży. Trzymam kciuki za wtorkową wizytę! 😊
W którym tygodniu ciąży bądź dniu cyklu robiłaś bete ? Jaki wynik miałaś ?
To twoja pierwsza wizyta ?
 
Oczywiście, że się nie obrazi.
Rzutem na taśmę jeszcze zdążyłyście, bo za godzinę wyjeżdżamy na lotnisko.

@Majeczka1996, Apap, czy tam raczej substancja czynna, którą jest Paracetamol jest jak najbardziej bezpieczny.
I tak, potwierdzam, iż lekarz pozwolił mi w razie bardzo mocnej migreny wziąć Ibuprom w dawce 400 mg, z czego skorzystałam raz w pierwszym trymestrze. Lekarz powiedział, że przecież codziennie Ibupromu nie przyjmuję, więc jak najbardziej mogę go zażyć.
Na mnie Paracetamol nie działa.

Mocnym bólem i złym samopoczuciem bardziej szkodzisz, aniżeli przyjętą tabletką przeciwbólową.
@Doris3737 zobacz ten wpis :)
 
Dziewczyny u mnie wyszła toksoplazmoza 😔😔😔 10+4tc , dzisiaj idę na awidnosc ale od wczoraj się denerwuje bardzo nie wiem co ze sobą zrobić..
IgM 1,43
IgG 4,3
Oba wyniki dodatnie 😭
 
reklama
Hej dziewczyny!
Pozwolę się zgłosić jako grudniowka.
Termin na 3.12, podrzucam zdjecie małpki z pierwszej wizyty u gin jeszcze w kwietniu
CACEE1B3-FA9C-47B7-9AFB-773B3B6190F3.jpeg
. W poniedziałek 22.05 ide na badania prenatalne, pierwsza ciąża i póki co idzie jak po maśle.
Nie mam żadnych koleżanek ani znajomych ani rodziny która byłaby w ciąży w ostatnich 10 latach i nie przyszło mi do głowy poszukać grupy dziewczyn które tez maja termin na grudzień 🤦‍♀️ trafiłam na was przez przypadek i od wczoraj pochłonęłam wszystkie wiadomości które do tej pory wysłałyście. Szczerze, bardzo mi ulżyło jak poczytałam ze wszystko co czułam i czego się obawiałam tez przeżywacie. Dużo się tez nowych rzeczy dowiedziałam wiec mam nadzieje ze będziecie tez pisać trochę tutaj nie tylko na zamkniętej grupie bo z chęcią bym się dowiedziała jak wszystkim idzie :3
A i jestem z Warszawy, będę chciała rodzic w Miedzylesiu.
 
Do góry